Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet hogy olyan szinten...

Mitől lehet hogy olyan szinten hangulat ingadozásaim vannak amik úgy érzem kicsinálnak?

Figyelt kérdés
egyszer kicsattanok a boldogságtól folyton hülyéskedek minden jókedv egyszer meg olyan szintű világfájdalom ami kibírhatatlan nem tudok semmi boldog dologra gondolni. Általában társaságban jó a hangulatom de mikor egyedül vagyok nem bírom ki valahogy folyton csak a rossz gondolatok...

2015. ápr. 25. 19:50
 1/2 Muki1999 válasza:
Ez szinte bármitől előfordulhat. Nálam is van ilyen... és ennek az is lehet az oka hogy kevés időt fordítassz magadra. Amikor egyedül vagy és előjön az a bizonyos világfájdalom akkor inkább csak próbálj meg zenét hallgatni és magadon gondolkodni.. de ez lehet a sok stressztől is amit a barátaid felejtettnek el veled ezért tudsz a társaságukban vidám lenni. Suli/munka okozta fáradalmak. Kimerültség. Ennek sok okat lehet
2015. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a komoly hogy iskolába szeretek járni mert ott emberek között vagyok jó a társaság ellehet lenni minden, de mikor itthon vagyok egyszerűen nem tudom gépezek depressziózok olyan szinten kicsinál mostanában minden probléma hogy hihetetlen pedig fiu vagyok úgy érzem néha magam mintha valami hisztis kis p*csa lennék mitől lehet ez?
2015. ápr. 25. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!