Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » F/15 anyi h melegekre tudom...

F/15 anyi h melegekre tudom csak kiverni de nem vok az nem akarok az lenni nagyon sokszor hangulat ingadozások egyszer drámai depi egyszer sad önygyi a szüleimmel szar a kapcsolatom és sok fura álmom van és barátaim elhagynak és bunkók velem?

Figyelt kérdés
mért verem ki melegekre pedig nem akarok az lenni? mért van mindig drámai szomorú önygyi hangulatom? és mi ez az egész??
2015. jan. 3. 03:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg magadnak sem mered bevallani, de motoszkál benned a kérdés, h mi van, ha meleg vagy? Egyébként semmi: magaddal rendbe kell jönnöd, el kell fogadnod, hogy ez egy teljesen normális dolog, nem betegség, nem degeneráció, semmi extra. Egyszerűen a férfiak vonzanak és kész. Ha magaddal rendbe jössz, a többiek is jobban el fognak fogadni.
2015. jan. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert meleg vagyok, csak képtelen vagy elfogadni?
2015. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kovand válasza:

Ez sajnos vagy nem sajnos, de nem akarás kérdése, hogy meleg vagy-e vagy sem. Ezek szerint a hangulatingadozás korába léptél. Változó, hogy kinél meddig tart, vagy hogy egyáltalán van-e. Ha nem te tettél valamit a barátaid ellen, és így megváltoztak, akkor nem is voltak igazi barátok. Szerintem keress új barátokat, új hobbit vagy bármit, amitől jobban érzed magad.

Melegként mondom, hogy kicsit nehezebb így az élet, de vannak jó oldalai is. Szerintem túl keveset tudsz a melegekről, azért vagy így ellenük.

Az álmok nem furák, szerintem így próbálod meg tudatalatt feldolgozni, hogy mi zajlik körülötted.

Amíg én sem tudtam, hogy mi velem a helyzet, addig sokszor voltak meleg szexuális álmaim. Mióta elfogadtam magamat, azóta ritkábban.

Az se biztos, hogy meleg vagy, csak érdekel a férfitest, lehet hogy később a női test fog majd érdekelni, ezt nem lehet biztosra megmondani előre.

2015. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 udgf válasza:
Én is ijen vagyok hány százalék hogy meleg leszek????
2015. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell élni. Az a szivás, (a te nézőpontodból) hogy a melegség nem fakultatív... Ez az első időszak, és bármenyire is közhely, ezen csak az idő segít. Bármenyire is hihetetlen, így jutsz el odáig, hogy majd elfogadd magad a melegségeddel együtt.
2015. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen :)
2015. febr. 16. 20:38
 7/7 Muki1999 válasza:
Szerintem egyszerű a válasz. Tini vagy és próbálod önmagadat megtalálni. Az meg hogy csak melegekre tudod kiverni az nemjelenti azt hogy az is vagy és szerintem ez nem feltétlen 15 évesen fog kialakulni. Amúgy a való életben a csajokat vagy a pasikat nézed meg jobban? Szóval nem érzed azt hogy inkább egy pasit csokolnál minthogy egy csajt? Csak mert ezek már biztos jelek lehetnek. És amúgy igen, nem akarás kérdése hogy az e vagy vagy sem.:)
2015. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!