Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért érzem úgy hogy nem elég...

Mért érzem úgy hogy nem elég erősek azok a barátságok amiket létrehozok?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdek egy beszélgetés,t egy emberrel akit még nem ismerek, és csak most találkoztunk, tök jól el tudok beszélgetni vele, főleg olyan témákról amikről ő akar beszélni. Aztán legközelebb amikor találkozunk, köszönünk egymásnak, elkönyveltük hogy ismerjük egymást. De úgy érzem hogy amikor ezekkel az emberekkel rendszeresen beszélgetek akkor nem igazán olyan baráti a hangulat. Úgy érzem mintha csak az idő elütése lenne a cél és egyáltalán nem a barátság mélyítése. Úgy érzem hogy ha velem beszélgetnek akkor nincs olyan jó kedv mint amilyennek kéne lennie. Természetesen mindig ügyelek hogy a beszélgetés ne laposodjon el, ne beszélgessünk unalmas témákról, olyan dolgokról amik csak engem érdekelnek és ne bántsak meg senkit a véleményemmel, ne viselkedjek egoistán. Azok az emberek akikek egy ideje már nem találkoztam már el is felejtenek, függetlenül attól hogy milyen sok időt töltöttünk együtt, nem is köszönnek, már azt sem igazán tuják hogy ismernek e vagy sem. Irigy vagyok azokra akiknek olyan sok és mélyebb baráti köreik vannak. Mi lehet a hiba bennem? Mit csinálok rosszul?
2015. ápr. 28. 03:13
 1/1 anonim ***** válasza:

TE nem hozol létre barátságot!

Annak kialakulásához legalább két ember szükséges.

.

Vedd figyelembe, hogy könnyebb meghalni egy barátért, mint olyan barátot találni, akiért meghal az ember:

2015. ápr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!