Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak szerintem nincsenek igaz...

Csak szerintem nincsenek igaz barátságok?

Figyelt kérdés
Pl: Ha baj van általában mindenki eltűnik és ez szerintem nem az igaz barátságot jelenti

2013. jan. 20. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincsenek, az igazi barátok nem árulják el a barátaikat, de nekem nem ez a tapasztalatom. Pedig annyira vágyom egy igazi barátságra, de nem létezik már a mai világban.
2013. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is így gondolom,bizalmatlan is vagyok.
2013. jan. 20. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak pedig
2013. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
én is sokat csalódtam...:/
2013. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én úgy gondolom létezik igaz barátság és nekem van is igaz barátnőm... noha nem mindig voltunk ott egymásnak, de egy fél évnyi gyűlölködés után is ki tudtunk békülni és mindent bevállalunk egymásért, hogy a barátság meg maradjon
2013. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem csak szerinted, ebben biztos vagyok!


De biztos vagyok benne, hogy létezik az igaz barátság! :)

2013. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Létezni létezik, de nagyon-nagyon-nagyon ritka. Persze szerencsére én azon kevesek csoportjába tartozom, akik megismerhették az igaz barátságot, csak a jövőnk más merre vitt minket és így elszakadtunk egymástól, ami természetesen nagyon fájt, de úgy néz ki, hogy az élet megint egy felé hajt kettőnket, de nem biztos, hogy ami régen igaz barátság volt az most is az lesz...
2013. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igaz, amitmondtál, de én tapasztalatból állítom, hogy létezik. Még a legjobb barátok is kisiklanak néha, de azzal bizonyítják a szeretetüket, ha újra rendbehoznak mindent. Sajnos azzal azonban nem lehet mit kezdeni ha az élat elszakít minket egymástól...
2013. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bannak, csak nem a mi kultúránkban. Max férfiaknál, de az is ritka.
febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!