Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tart most mindenki...

Miért tart most mindenki agresszívnak?

Figyelt kérdés
Elmondom az esetet mi történt: Most vagyok első éves egy gimnáziumban. Bevallom, eléggé nagy szám van, de ezt úgy értem hogy senkivel szemben nem hagyom magam, kötözködni azt viszont nem szeretek. Az történt, hogy egy hónapja meghalt az anyukám. Nagyon magam alá kerültem. Van egy srác egy negyedikes, aki mindig belém köt. Most is hogy vissza mentem a suliba, minden alkalmat megragadott. Közöltem vele hogy nem szeretnék vele foglalkozni. Erre olyan megjegyzést tett, idézem "Azt hiszed hogy bárkinek is hiányzik az a k...va anyád?" Nagyon mérges lettem és orrba fejeltem, két helyen tört ell az orra. A fiú szülei mondták hogy nem tesznek feljelentést, mert mikor elmondtam miért volt jogosnak tartották viszont igazgatóit kaptam meg kicsit rosszul is érzeem magam. A srác barátai meg mindenhol azt terjesztik, hogy agresszív kötekedő vagyok.

2015. ápr. 28. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad volt. Nem vagy agresszív, megvédted magad. A pletyka terjesztőivel meg ne foglalkozz, aki számít neked, és nagyon jóban vagytok, az úgyse hiszi el a többiek meg nem számítanak.

Egyébként részvétem :(

2015. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. ápr. 28. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!