Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki utál az osztályban...

Mindenki utál az osztályban mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezt lassacskán már nem tudom elviselni. Az osztályban nem mondják a szemembe de ha facebookon vagy viber-en belépek az osztály csoportba azonnal ki utasítanak belőle. Csúfolnak és nem hagynak békén.

Szerintük durva vagyok. De erről nem igazán tehetek mert az Apukám is ilyen volt. A szüleim elváltak. Segítsetek mit tegyek???


2015. febr. 18. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy nem tehetsz arról, hogy milyen vagy. Először is ne legyél durva. Ez nem egy olyan dolog ami ellene ne lehetne tenni, illetve emiatt szerint jogos is, hogy nem vagy a kedvencük.
2015. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy értik azt hogy ,,durva" vagy ? Verekszel?
2015. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Próbálj meg az öltözködéseden válltoztani es egy kicsit legyél gyengédebb próbálj meg beszélgetni az osztálytársaiddal (élőben) és moondmeg nékik hogy ha valami bajjuk van veled akkor a szemedbe mondják ne a Facebookon meg egyéb helyeken de ezt is próbáld meg egy kicsit finomabban közölni velük. :)
2015. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha semmi nem jön be menj el egy másik suliba ahol kedvelni fognak . sok sikert!
2015. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az apám is durva volt ezért váltak el a szüleim. Egy ideig jártam spichológushoz bár nem tudom hogyan tegyek az ösztöneim ellen...
2015. márc. 15. 22:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nemszoktam verekedni.Egyszerűen hirtelen haragú vagyok.
2015. márc. 15. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!