Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám megszüntetni a...

Hogy tudnám megszüntetni a bizonyos fóbiám hogy félek a szép nőktől?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok meleg. Mit tegyek? Barátnőm se volt még... (Tini)
2015. ápr. 28. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy kizárólag szép nőktől való félelem (vagy csak nem találták még fel), a negatív érzések forrása itt a szociális fóbia, vagy az önbizalomhiány lehet. Fontos lenne először, hogy magadat fogadd el, ezáltal jobban tudsz majd nyitni a szép nők felé is. Gondolj arra, hogy egy kicsivel sem felsőbbrendűek mint te, mert mindketten emberek vagytok ozt kész. Képzeld a szép lányok helyébe magad, hogy mi lenne, ha valaki odamenne hozzád beszélgetni, aki te vagy. Vagy visszautasítod, vagy belemész a társalgásba. Nem történik semmi rossz, nem égeted magad, mert megpróbáltad. De figyelj arra, hogy ne nyomulj, ne látsszon hogy feszült vagy. Legyél laza és ne agyalj túl sokat. Rögtön jobban fog menni az ismerkedés, ha túl vagy az első próbálkozásodon. Nem akarlak az alkohol útjára terelni, de ha annyira nem megy, igyál kicsit(kicsit!!) Annyit, hogy oldja a gátlásaid. Mindenképp legyél pozitív, talpraesett, az vonzza a társaságot. Remélem segítettem.17/l
2015. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Lehet önbizalomhiány az oka mert szerintem csúnya vagyok és nehezen ismerkedek
2015. ápr. 30. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy olyan csúnya vagy, mint gondolod. Küldesz képet?

(hozzáteszem, én is sokkal csúnyábbnak látom magam, mint amilyennek mondanak mások)

2015. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz túlságosan szégyenlős vagyok :/
2015. máj. 2. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is! Pacsi!
2015. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!