Mit nem bántál meg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 15:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hogy kirúgattam egyik "kedves" kollégámat...de előtte okoztunk neki egy olyan egészségügyi gondot,hogy évekig nem fogja kiheverni...a sok gonoszságért,sz@rkeverésért,amit megtett mindenkivel szinte a munkahelyen.Tovább nem írom,mert magára ismerne,és rossz következményekkel járhatna ránk nézve.
2010. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
A két gyermekem bevállalását, akik már 28 és 22 évesek, és nem tökéletes az életünk. És mégis ezt nem bántam meg!
2010. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mikor elváltak a szüleim Apukámmal maradtam. Ennek lassan 5 éve, és nemhogy eddig nem bántam meg, sohasem fogom megbánni!

Illetve, mivel mindennek oka van, ha azonnal nem is de később szemmel látható - és annak ellenére, hogy ahogy más sem én sem vagyok tökéletes és az életem sem az (úgy túl unalmas lenne minden :-D ) boldog vagyok, tehát nem bántam meg a tetteimet..

2010. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

02-22 17:27

Mert rájöttem, ha ott maradok, akkor egész életemben csak hátráltatni fog ez a csűrhe társaság! Így tovább léptem, egy nap sem nézek szembe szarkavarással, két színű emberekkel! Tudod faluból lett város, de még mindig ugyan olyan paraszt népség lakja! Büszke vagyok magamra, amikor látom a buszon egy régi barátomat és ő még mindig ugyan olyan primitív, gyerekes és csökött mint rég volt! Nekem pedig sikerült úgy felnőnöm, hogy sikeres karrier elé nézek, nem pedig a helyi ABC takarítója..

2010. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt már megbántam, hogy megszülettem. Ez nem elég?
2010. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt,hogy a tanáromnak megfogadtam még hatodik osztályban,hogy kitartok,és megcsinálom..és a 6.év végén ötös lettem töriből^^Na de mostmár nem vagyok az,hnap kikapok egy karrós dogát:S:( mindegy..^^lényeg,hogy folytatódik úgy az élet tovább,ahogy kell,nincs megállás,csak kitartás.(mondjuk már nem az a tanár van,akinél ötös voltam)
2010. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!