Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magyarországon hol végeznek...

Magyarországon hol végeznek nemátalakító műtétet, és mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, de már nagyon régóta tudom, hogy én nőként szeretnék élni. Soha nem éreztem igazán férfinak magam, egyáltalán nem fiús a testalkatom, inkább gyengédnek, nőiesnek mondanám magamat, még a hangom is nőies. Mindenkivel, akivel először találkozom és egy hosszabb beszélgetésbe elegyestem, megemlítette hogy "olyan lányos arcom van". Mostmár biztosan tudom, hogy meg szeretnék változni, ezt az életet nem tudom így leélni! Számomra ez egyszerűen lehetetlen! Nap mint nap rejtőzködöm az emberek elől, megbújok a háttérbe, mert nem tudom így elfogadni magam, hányok magamtól. Már egy ideje gyűjtöm a pénzt, ami azt illeti pedig egy egész kerek összeg kigyűlt már, ami talán elég lehet a műtéthez. Amúgy pszichiáterhez is jártam már, a tanácsai semmit nem segítettek, csak a pénzem kellett. Tehát, van Magyarországon olyan hely, ahol elvégzik ezt a műtétet? Esetleg külföldön, de elég közel?

2015. máj. 3. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
sikátorokban
2019. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszhiátriai és pszhiológusi engedély kell hogy transz vagy utána urológia hormonterápia és végül jöhet a nagy műtét :) csak itthon sajnos az irataidban utána is férfi lesz megjelenítve olyan névvel is
2021. febr. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!