Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már majdnem egy éve, hogy...

Már majdnem egy éve, hogy szinte semmi nem érdekel. Mi történhetett velem? Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Teljesen kikészít ez a helyzet. Nem tudom pontosan, hogy mi válthatta ki belőlem, mert "régen" nem ilyen voltam.

Pl. imádtam a munkámat, mindig haladtam a cél felé, most nem. Egy éve tart ez a dolog, azóta fel is szedtem vagy 10 kilót, tudom, hogy le kéne adnom, de nem teszem. Felfogom, tudom, hogy mit kéne tennem, mégsem csinálok semmit, pedig tisztában vagyok a következményekkel is.

Elnézést, ha kicsit kusza, de nagyon meg vagyok rémülve. Orvoshoz kéne fordulnom?


2015. máj. 18. 12:51
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Szerintem minél előbb fordulj orvoshoz, mert úgy látom, hogy amiket leírtál, azok depresszióra utaló jelek. Ha egy éve tart a dolog, szerintem még nincs olyan késő, hogy rövid időn belül orvos segítségével ne tudnának fordítani a helyzeten.

Azért írok Neked, mert engem depresszióval kezelnek évek óta, mert nagyon későn fordultam orvoshoz. Most már tünetmentes vagyok, de még szednem kell a gyógyszert.

Már az is biztató jel, hogy írtál a problémáddal kapcsolatban erre az oldalra.

Üdv

2015. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!