Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az életem romokban hever,...

Az életem romokban hever, nincs miért éljek, már az öngyilkosság kerülget engem, hogyan tudnék változtatni az életemen?

Figyelt kérdés

Akinek X évesen széntén nem volt még mindig barátnője, és még egy csók sem csattant el soha az életében, annak legalább az megadatott, hogy felvették egyetemre, vagy jól tanul stb. De én annyira szerencsétlen vagyok, hogy még ez sem adatott meg.

A másik nagy problémám, hogy gátlásos vagyok, nehezen kommunikálok az emberekkel, félek kimenni..akár a boltba is.

Most 19éves vagyok, és ott tart az életem,hogy lassan el kéne mennem dolgozni. Soha, semmit sem dolgoztam még, és nagyon félek. Nem is igazán a munkától,hanem az emberektől, h. kigúnyolnak stb.

És ezért nem is szeretnék dolgozni, inkább..inkább megölöm magam:D Egy normális embernek ez biztos hülyén hangzik, de vmi baj van az agyammal szerintem, ami miatt ilyen hülyeségeket gondolok. A szüleim meg ragaszkodnak hozzá hogy dolgozzak. Nem maradhatok otthon. (jó ezt meg is értem)

Aki tudna segíteni,vagy bíztatni, attól szívesen várok privátot, aki nem, az úgyis hülye kommeteket fog írni:D

És még valami. Aki most épp arra gondol, hogy olyan kommentet írjon, ami szerinte vicces,de nekem rosszul esik,akkor egy picit gondoljon bele, hogy milenne fordított esetben.



2014. dec. 27. 12:47
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Menj el dolgozni, nézz szembe az élettel, a félelmeiddel. Kívülről tűnj határozottnak mindig. Csak így lehet változtatni.
2014. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Egyformák vagyunk. Meghalunk együtt? Én már nem akarok változtatni. :)

19/F

2014. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
56%
én is pont ilyen vagyok, csak én már régóta dolgozom, melózni kell, nem úszod meg!
2014. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Jaj kedves ne tegyél magadban kárt azzal nem oldodik meg semmi légy bátor és akkor sikerülni fog. Köszike puszilak
2014. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én csupán két dolgot nem értek.

- Ha szerencsétlen vagy a magánéletben, akkor miért nem próbáltál jól tanulni, a karrieredre koncentrálni, hogy legalább anyagilag vidd valamire? Különben meg nem késő még változtatnod ezen.

- Miért kell nevető smiley-t tenni a mögé, hogy megölöd magad? Így nem lehet komolyan venni téged.

2014. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Hallgass rám és élj :)
2014. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Nekem gyötrelmesebb életem volt és még is itt vagyok Nö létemre és 27 évesen mindenen keresztül mentem.
2014. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
41%
Te most komolyan elhitetted magaddal, hogy majd valaki aki nagyon ráér, az majd heteken keresztül biztatni fog, hogy ne nyírd ki magad, és menj rá erre meg arra a csajra??? Hát te tényleg nem vagy normális. Mellesleg 19 évesen 0 munka, gratulálok. Én 19 évesen már saját kasszán éltem, és fizettem a netemet és a telefonomat, iskola mellett, hogy ezáltal is segítsek anyáméknak, majd megdolgoztam egy jogsiért és mellé egy kocsiért.... Most 20 évesen cég alapításon gondolkodunk 3 barátommal. Te nem hülye vagy aki ki akarja nyírni magát, hanem csak szimplán kibszott lusta, aki nem akar dolgozni, és elmenni egy buliba összeszedni valami fél forintos ribit aki szopik 2 feles után mint a kisangyal... Szerintem inkább szokj rá a koffeinre...
2014. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Első körben döntsd el hogy mivel akarsz foglalkozni.
2014. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
NewFree, menjél már a kamu hencegéseddel innen, mert senkit nem érdekel. :D
2014. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!