Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem kellene dolgoznia a...

Ha nem kellene dolgoznia a megélhetésért mit csinálna?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek dolgozni, ha még pénzt is kapok érte az már csak ráadás.
2015. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kérdés az h ha nem kellene. Önismereti kérdés benne van az életpálya könyvemben. Érdekel mások világa.
2015. máj. 22. 23:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogyan telne akkor egy napja? Miket tenne?
2015. máj. 22. 23:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha komolyabban érdekel a téma:

Menj el egy munkaügyi központba és beszélgess munkanélküliekkel. Vagy menj el egy nappali melegedőbe (hsjléktalanellátó intézményekbe), ott is sokat megtudhatsz.

2015. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez munkától függ. Nekem olyan munkám lesz, hogy akkor is csinálni fogom és csinálom is, amikor nem fizetnek érte. Mert van értelme, van benne lehetőség, megvan a szépsége. Mi mást csinálnék? Egész napokat elherdálnék a semmire? Persze, kell egy szünet, pihi, kikapcsolódás, de csak ezekkel mi értelme az életnek?
2015. máj. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa bőven, úgyhogy erre tudok válaszolni: művelődnék. Filmeket néznék, klasszikusokat olvasnék, könyvtárba járnék tanulni.
2015. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Doruss ***** válasza:
Én egyrészt tanulnék, művelődnék - bepótolnám, ami nálam eddig kimaradt, például művészettörténet, történelem, egy kis pszichológia... Ezen kívül pedig állatokkal foglalkoznék, önkénteskednék menhelyeken, állatvédő szervezeteknél.
2015. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
klasz :D
2015. jún. 30. 18:44
 9/9 anonim ***** válasza:
pitét
2015. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!