Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valami amit még gyermeked...

Van valami amit még gyermeked születése előtt mindenképpenmeg sszeretnél csinálni az életedben?

Figyelt kérdés

Vagy amit még jó lett volna anno megtenni előtte, mert most már nem úgyjut rá idő?

Fiúk, lányok írhatnak egyaránt :)

Nem kell nagy dolgokra gondolni :több kirándulás a barátokkal, több program a pároddal, spórolás, nyelvvizsga megszerzése, stb stb... :)


2015. máj. 26. 00:45
 1/5 anonim válasza:
Tenger sok. Egy nap kevés lenne a felsorolásához:D
2015. máj. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nincs ilyen. :) Én nem szoktam bulizni.És még kicsi lesz a babám se fogok.Talán majd ha nagy lesz és ő is mással lesz elfoglalva.Akkor majd megünneplem egy jó bulival hogy felneveltem. :D

Kirándulni is keveset szoktam.Én csak addig nem fogok járni kirándulni,nyaralni amíg pici lesz a gyermekem.Utána megyünk együtt. :))

2015. máj. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs. Kiszórakoztam magam előtte, nyelvvizsgát is tettem, a pénzből pedig sose csináltam nagy ügyet. A gyerekek nem korlátoztak a doktorálásomat sem.


Mivel a mostani divathoz képest fiatalon szültem, most már felnőttek, viszont én sem vagyok öreg, meg is engedhetjük magunknak azt, hogy évente többször utazzunk (hol egyikkel, hol másikkal, hol mind együtt.) Nekik emellett megvan a baráti körük, programjuk. Bőven van már szabadidőm is, amikor barátokkal csinálhatok programot.


Ha újra kéne kezdenem, megint így csinálnám.

2015. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát előtte még szeretném megkapni a diplomám (1 év) és dolgozni még legalább ugyanennyi. közben még most nyáron lesz egy ereszd el a hajam, utolsó egyetemista nyaralás, utána leállok az alkohollal, méregtelenítem a szervezetem. Úgyhogy ez a nyár még a féktelen bulik, és barátok időszaka lesz, megyünk Thaiföldre, a Balatonra, utána tudatosan átállunk a babára. Reméljük 3 év múlva már velünk is lesz.
2015. máj. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem talán az hogy a jogsit megszerezni

De nekem még van kb 5 évem sajna mire bevállaljuk remélhetőleg most leszek 29.

2015. máj. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!