Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek eltűnőben van a...

Szerintetek eltűnőben van a "tökösség"?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom, hogy sok ember a másik háta mögött beszél, folyamatosan megy a "légyszi ne mondd vissza neki". Még egy jelentéktelen dologban (pl. ki milyen filmet szeret) sem merik vállalni a véleményüket felnőtt emberek.


Nekem anyáznak valakit, aztán gond nélkül leülnek vele sörözni. Gyűjtögetik a sérelmeket, ahelyett, hogy megbeszélnék (vagy ha már odáig fajul a helyzet "lejátszanák egy v egyben").


Emiatt nem tudom már eldönteni, hogy valakivel valóban jóban vagyok, vagy csak túl besz*ri szólni, hogy problémája van.


Én látom túl sötéten, vagy ti is tapasztaltátok ezt?


2015. máj. 26. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan ismeretségi köröd van, ami ilyen emberekből áll, akkor ne csodálkozz.
2015. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztalok ilyesmit, igaz mostanában nincs is senki körülöttem. ;)
2015. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Világunkban egyre gyorsabban fertőz a Popadermia. A tökösség azért van eltűnőben mert a teljes gyógyulás érdekében recés kést használnak.
2015. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy eltűnőben van. Nézz rá egy mai fiatalra. Na ezek nem tökösek az is biztos. Csak ugatnak..de amelyik kutya ugat az nem harap.
2015. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez baráti köröktől függ. Volt barátnőm haverjai, ismerősei, az mind ilyen volt.. fuj.. utálom az ilyet, nem csoda, hogy mindet utáltam, meg is mondtam, ha nem tetszett valami. Azt is utálom, ha pletykálnak valamit.. Persze ezt inkább lányok csinálják, de van pár r*tyi aki a barátzónák miatt szinte b*zi lesz. Na mindegy.. a régi osztálytársammal lógok mostanában.. megismertem egy rakat új embert, itt mindenkit bírok és nem megy ez a f*ssal dobálózás.
2015. máj. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tapasztalom, hogy senkinek sem lehet semmi negatívat mondani anélkül, hogy ne szökne fel.
2015. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gond az hogy egyre több az olyan ember akinek ha a szemébe mondod a véleményedet, és nem ért egyet veled, lehet hogy csak valami kis dologról van szó de megsértődik. Ilyenkor a tökös emberek magukra maradnak, és úgy döntenek hogy inkább megtartják maguknak a véleményüket.
2015. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!