Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a nem...

Miért van az, hogy a nem média ideál, izmos magas, jóképű fiúknak mégis lehetetlenség becsajoznia, ha állítólag nem a külsőa lényeg, hanem, a tökösség?

Figyelt kérdés
Én meg hiába tökösködöm, csak beégetem magama csajok előtt, hiába is próbálkoztam lányoknál személyesen, sosem volt semmi hasznom belőle, ellenben neten már egy csajjal összehoztam dolgokat, de a többi hát elég durván megsértett, általában kicsúfolják, ha meglátják a külsőmet, ennyit arról, hogy nem a külső a lényeg. Ja és nem is vagyok rodna csak átlagos, aranyos fiú. Egy kevésnek lány helyesnek tart, de a többség csak gúnyolódini bír, bár megtapasztalnák az ilyne kegyetlen csajok milyen is az, ha őket csúfolják meg nézik le!
2013. júl. 16. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert csak te látod magad jóképűnek és izmosnak. Vagy a szöveged a gagyi
2013. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez a 29876834658435. ilyen kérdés.
2013. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

egy nagy álszentség, hogy nemszámít a külső! dehogyisnem!!!!! a megismerkedés első legfőbb szembeötlő alapköve a külső. ha randa vagy, a csaj már nehezebben áll veled szóba, hiba vagy belül érzelmes srác, a büdöséletbe nem derül ki.


ha meg küllem ok, akkor sikered lesz, hisz ha nem vagy nagyon nagy bunkó akkor sok esélyed van a csajnál. ennyi a móka.

persze beleszól még a pénz is a dolgokba, ha víritod a lóvét meg a verdát, annyira nemszámít hogy nézel ki.



Tipp:

ha tudod magadról hogy csúnya vagy, akkor ne a közép, meg felsőkategóriás lányoknál próbálkozz. elvégre egy csinibaba nem áll szóba egy gnómmal, max pénzért.

(értsd jól, példaértékkel)

Szóval add lejjebb az ízlésed, és szólítsd meg az általad közömbösnek vélt nőket, főleg akiken látszik ,hogy semmi önbizalmuk sincs. hiddel hogy sikered lesz!

2013. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az összhatás a lényeg.:) Az összes külön-külön mit sem ér. A fiúk se csak azt nézik szerintem, hogy húú ennek hatalmas mellei vannak, akkor ez a csaj nekem jó lesz.. Mert hiába van nagy melle, ha mondjuk csúnya, vagy kövér, vagy sekélyes... Szóval arra kell törekedni, hogy az összhatás legyen megfelelő. Pl. Egy nem tökéletes arcot lehet kompenzálni jó humorral, vagy egy kis kondizással. De normális lányok/nők esetében pénzzel NEM!
2013. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy hülye vagy! Ha igazán jól néznél ki, vagy normális lennél, nem gúnyolódnának rajtad.
2013. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolótól pedig kérdezném, hogy ha engem nem érdekel a pénz meg a kocsi, akkor én már csak alacsony kategóriás lány vagyok mindegy hogy nézek ki? Na ezért nem találtok Ti lányt magatoknak, mert direkt azt keresitek aki a pénzre hajt, hogy utána tudjon sírni a szátok, hogy milyen gonosz minden nő...
2013. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megadom az esélyt az ismerkedésre mindenféle lánynak, a csúnyától a nagyon szépig. Ők nem élnek vele, ők utasítanak el, ők bántank meg folyton. Én is tehetném, hogy megalázom, de nekem van szívem és nem tudnék másnak alelkébe gázolni, pedig sok lány nem is volt az esetem külsőre, de én bepróbálkoztam nála, mert nekem nem a külső a lényeg és gondoltam, hátha ő más, de hát úgyis csalódni kellett, kegyetlenek a ami lányok, sajnos.
2013. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!