Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is van/volt olyan helyzetb...

Más is van/volt olyan helyzetben mint én? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az iskolában mindenből jó tanuló vagyok, de a torna nem az erősségem. 1.60 m helyett csak 1.50-et ugrottam ami csak közepes jegynek felel meg. Az 50 m-es sikfutásom is alig sikerült. A hétvégén gyakoroltam és otthon sikerült kiugranom az 1.60-at de másnap a suliban már nem. Lehet többet kellet volna gyakoroljak? Nem szeretném ezzel lerontani a médiámat.

2015. máj. 27. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
valaki még 1.50-et sem ugrik,szerintem te szuperhős vagy
2015. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az osztályomban az egyik lány 2.10-et ugrott, az egyik fiú meg 2.33-at. Egy másik lány meg fel volt eddig mentve egész évben és mégis 1.55-öt ugrott. (hetedikes vagyok)
2015. máj. 27. 19:04
 3/5 anonim válasza:
49%
Én is rossz vagyok tesiből. Én még 1m.-t se tudok ugrani.
2015. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

megtanitalak távol ugrani ha helybeli vagy


irj rám

2015. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is van pár ilyen ember. De hidd el a tesi jegy az ami a legkevesebbet számít, kivéve ha tesitanár, katona vagy valami ilyesmi akarsz majd lenni.
2015. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!