Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sikertelen vagyok, ha nem...

Sikertelen vagyok, ha nem teljesen szabályos az életem?

Figyelt kérdés

Értem itt: a barátnőim nagyobb része egyetem után férjhez ment, aztán baba, családi ház, pár évre rá megint baba.

Mi együtt élünk a barátommal, aki elég sokkal idősebb nálam, nem vagyunk házasok, és nem is tervezzük. Babát szeretnénk, de nem jön évek óta, most lesz az első inszeminációm. Nincs kocsink, és nem tervezünk családi házat sem.

A jövedelmünk nem annyira rossz, de nem is jó, én 110-et keresek, párom 130 körül. Viszont én bármikor utcára kerülhetek. Még mindig nem tudom, mi akarok lenni (foglalkozás szerint), majd ősszel kezdek el még egy egyetemet.


2010. febr. 26. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy szabályos élet? Akarom mondani kinek mi! Te igazából arra vágysz amit a barátnőid megkaptak??? szerintem ha jól érzed magad a babát leszámítva akkor nincs gáz!!
2010. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem szabályos az életed?

Ha Te így jól érzed magad és a párod is, akkor mia baj?

Úgy élj ahogy Te szeretnél, ne úgy ahogy mások élnek!


Szerintem téged "csak" az un. társadalmi elvárások zavarnak. Ez az iskola - házasság - gyerekáldás - etc. dolog. Ez nem jön be mindenkinek.

Neked kell tudnod, hogy mit akarsz. Ha ez nem megy, beszélgess a pároddal, hogy Ő mit gondol a "problémádról"

2010. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne a más életét, elvárásait akard élni, hanem a magadét. Ha úgy érzed, egyetemre kell menned menj. Csak a magad életével foglalkozz.
2010. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!