Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdek pánikolni mit tegyek? 15/f

Kezdek pánikolni mit tegyek? 15/f

Figyelt kérdés

A kortársaimnak mind volt barátnője, nagyon sok haverja van én meg itt punnyadok bent félek bárkire is ráírni csak úgy fbn vagy megszólítani a suliba vagy valami..

Nekem még nem volt barátnőm és világ életembe csak az osztálytársaim voltak a barátaim azon kívül szinte senki.. Félek bárkivel is beszélni vagy "csajozni" mert szerintem csúnya vagyok.

Hogy szerezhetnék "önbizalmat" vagy nem tudom hogy több barátom legyen és talán egy barátnőm is?


2015. jún. 4. 18:17
 1/1 anonim válasza:

Barátok jönnek-mennek, nem baj, ha nincs egy hadseregnyi. Egy vagy kettő legyen, de ők közeliek.

Ami a barátnő témát illeti: ne aggódj, nem vagy elkésve sehonnan. És hidd el nekem, a külső nem sokat számít. Majd jön egy lány, aki a személyiségedbe fog beleszeretni. :) Ne sürgesd, bőven ráérsz még.

Az sem baj, ha otthon vagy, töltsd hasznosan az időd, találd fel magad!

Az önbizalom növelésében nem nagyon tudok segíteni, nekem is kéne...

19/L

2015. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!