Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ciki ha szeretek...

Szerintetek ciki ha szeretek olvasni?

Figyelt kérdés

Az osztalytarsaim mindig kinevetnek ha elmondom pl. oran egy tanar kerdesere felelve, hogy miket szoktam olvasni es kiktol, na es azt, hogy szeretek olvasni.


Nagyon erdekelne a velemenyetek.


2015. jún. 6. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak jó könyvek és vannak jobbak.
2015. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mindig elszomorodom,ha ilyen kérdéseket látok. Az olvasás egy nagyszerű lehetőség, ami amelett, hogy bővíti a szókincsedet, mindenekelőtt egy csodás élményt nyújt. Ez nem hogy szégyellnivaló cselekedet, hanem egy pompás érdem. Akik ennek az ellenkezőjét mondják nyilván azért teszik, mert nem olvasnak, így valójában fogalmuk sincs, hogy mit hagynak ki. Amit ők láthatnak aza az, hogy elmerülsz 'a kis világodba'.
2015. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
*amellett * az az *világodban
2015. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én meg nem szeretek, és mondhatni, csodálom azokat akik szeretnek..


ciki? Ez most komoly kérdés? Szerintem, te csak valamiféle megerősítésre vágysz, de legbelül te is tudod, hogy ennek nincs értelme?

Az ciki, hogy érdeklődsz dolgok iránt? Mivan??!

2015. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En azza voltam kivancsi, hogy ciki-e az olvasas. Igazabol azert erdeklodtem, mert eltantoritott a kornyezetem olyan dolgokkal, mint pl. csufolas. A nagytobbseg azt allitotta, hogy pikans konyveket olvasok, holott en mindig szepirodalmat olvasok. Neha porig alaztak es mindenki rajtam nevetett... :-(
2015. jún. 7. 08:30
 6/10 A kérdező kommentje:
En arra voltam kivancsi, hogy ciki-e az olvasas. Igazabol azert erdeklodtem, mert eltantoritott a kornyezetem olyan dolgokkal, mint pl. csufolas. A nagytobbseg azt allitotta, hogy pikans konyveket olvasok, holott en mindig szepirodalmat olvasok. Neha porig alaztak es mindenki rajtam nevetett... :-(
2015. jún. 7. 08:33
 7/10 A kérdező kommentje:
*Az elsot ne vegyetek figyelembe...csak veletlen volt.
2015. jún. 7. 08:39
 8/10 anonim ***** válasza:

>>"Neha porig alaztak es mindenki rajtam nevetett... :-("


Sajnos egy ilyen rothadt és sz.@r világban élünk, de ne hagyd, hogy ez elvegye a kedved.

2015. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nagy ívben le kell szarni, hogy mások mit mondanak, és gondolnak. Az olvasás remek dolog, ha tehetem, én is űzöm. És, ha pikáns könyveket is olvasnál, kinek mi köze lenne hozzá? :)
2015. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszii a tanacsokat. Mostmar tudom, hogy nem hagyhatom felbe az olvasast. :-)
2015. jún. 11. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!