Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek melyik állítás az...

Szerintetek melyik állítás az igaz, melyik szokott beválni az életben?

Figyelt kérdés

1. Azt szokták mondani, hogyha valamit nagyon, illetve görcsösen akarunk és kérünk, akkor az nem fog teljesülni. Ezért lazán kéne vennünk a dolgokat.

2. Kérjetek és megadatik. A vallásosok szerint, ha valamit(jót) nagyon akarunk, akkor megkapjuk, csak az kell hozzá, hogy nagyon akarjuk.


Lehet, hogy fura kissé a kérdésem, de elgondolkodtam ezen,nekem kissé ellentmondásos. Nektek mi erről a véleményetek?


2010. febr. 27. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1. sajnos :(
2010. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. A gondolat teremtő ereje! Legalábbis azthiszem!
2010. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A kapcsolatokban az 1. igaz, ha mást akarsz akkor a 2., de persze csak ha teszel is érte.
2010. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az első az élet művészetére, a második az igazság keresésére vonatkozik leginkább.
2010. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1. szerintem
2010. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

mindkettő együtt igaz szerintem.

persze nem elég, ha nagyon akarod, de mégsem bízol benne. Hinni kell benne, hogy sikerül, amúgy nem fog menni.

De nem szabad a ló túloldalára esni, és minden pillanatban azon gondolkozni, görcsösen, hogy "akaromakaromakarom"...

a legjobb, ha valamit elhatározol, elkezdesz hinni benne, hogy meg fog valósulni, de az elméd egy kis hátsó zugába teszed, hogy ne legyen mindig szem előtt. :]

2010. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
egyszerre!!! először nagyon kell akarni,aztán meg nem,és amikor nem,akkor teljesül!
2010. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hmm ez jó.

az első az igaz, de a vallásos is igaz, de inkább valahogy ugy fogalmaznám át, hogy ha nem sikerült valmi először akkor neki fogok valahogy másik módon. Előbb utobb aki akarja eléri a célját.

1.paradoxon, az élet mizérium, ne pazarold az idődet arra hogy megérsd

2. legyen humorérzéked, főleg ha magadrol van szü!

3. változás soha semmisem marad ugyanaz!


küzdeni kell! és legyenek céljaid!! de az ami igazán boldoggá fog tenni az nem a cél , hanem az út!


http://www.youtube.com/watch?v=c6f52hGpdWo


remélem hasznos

2010. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mindkét állítás hamis.
2010. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem a második.
2010. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!