Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden esetben igaz az az...

Minden esetben igaz az az állítás, hogy mindenki annyit kap vissza az élettől, amennyit belead? 25L

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben mert vannak akik semmit se adnak bele de mindent megkapnak az élettől.
2011. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És fordítva is.
2011. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a mondást töröltetném, és felpofoznám azt aki kitalálta. Amíg suliba jártam, mindig ötös lettem év végén, még sem lettünk millimosok. Az élet néha (de legtöbbször) igazságtalan.
2011. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rossz mondás , helyesen így lenne : mindenki annyit érdemelne vissza az élettől, amennyit beleadott (de mégsem annyit így van)
2011. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ezt a mondást töröltetném, és felpofoznám azt aki kitalálta. Amíg suliba jártam, mindig ötös lettem év végén, még sem lettünk millimosok"


tehát szerinted az, hogy bemagolsz pár tankönyvet (amire a hülye is képes) milliókat ér???


mind1 megyek nézem a fábryt

2011. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
-annyit
2011. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 haggyámán ***** válasza:
Nem igaz minden esetben. Sőt, az esetek nagy százalékában egyáltalán nem igaz.
2011. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, annyit nem ér. De mégsem kaptam semmi olyat.
2011. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
"Az univerzum kiegyenlíti magát"
2011. márc. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!