Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha egy heted...

Mit tennél, ha egy heted lenne az életedből? Miket csinálnál még meg?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 20:05
 1/10 A kérdező kommentje:
kulcszavak a nagyobb kattintás miatt :9
2015. jún. 9. 20:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát gondolom teljesen bedepiznék, így nem tudom. De, ha ilyen lenne, akkor másokkal akarnék lenni (barátok,család stb stb), mást szerintem nem akarnék.
2015. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont valamelyik nap jutott ez a kérdés az eszembe, de nem jutottam sokra. Szerintem nem csinálnék ÉN semmi extrát, 1 hét alatt igazán nagy álmokat nem lehet megvalósítani. Néhány kisebb őrültségre, adrenalinbombára elég lenne az 1 hét. Az biztos, hogy akikkel felhős a viszonyom, azokkal elhesegetném azokat a felhőket és mindenkit megnyugtatnék, hogy nincsen gáz, kíváncsian várom a halált, nagyon érdekel, hogy mi fog következni, szóval ne sírjanak meg ilyenek, felesleges gyászolni. Az évek alatt összespórolt gépemet oda adnám az uncsimnak, mert neki nincs, így tudna játszani a kockája..(Én is annak mondom magam.:P) Az biztos, hogy elmennék bulizni és jól becsajoznék és innék így utoljára, minden haverral, na ennek megadnám a módját. Elmondanám, hogy nem kell a temetés, mert én is utáltam menni a rossz hangulat miatt, hamvasszanak el és ássák el a hamvaimat az ezüst gyűrűmmel együtt egy kis dobozban a volt falum egyik kis helyén, ahol sokszor néztük a haverommal a naplementét sörözve. :) Megmondanám anyámnak, meg 1-2 haveromnak, adnék egy időpontot, egy helyszínt és megmondanám, hogy 10 percig legyenek ott, ha valamilyen különleges jelet észlelnek, na az én leszek, így ők tudnák, hogy van túlvilág, ezzel is többet tudnék adni nekik. Elmondanám 1-2 embernek, hogy hogyan viszonyultam hozzá az évek során, min változtasson, hogy jobb ember legyen stb. Szerintem ejtőernyőzni azért elmennék, mert azt mindig is ki akartam próbálni. Meg lehet, hogy a füveznék is egyet azért mégis, na.. :D

19F

2015. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 eper-répa-barack válasza:
Tandemugrás.
2015. jún. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

-bunjee jumping, ejtőernyős ugrás

-ennék igazi ráment, és végig enném a fagyis/sütis pultokat. :D

-megkeresném a srácot akiért odavagyok (egy kerületben lakunk -_-) és ájulásig hajtanám az ágyban.

Az összes zeneszámot meghallgatnám, amit nagyon szeretek.

-megcsináltatnám végre a tetoválásomat.

2015. jún. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mandy1408 ***** válasza:

Csupa olyat, amit az esetleges következmények miatt eddig nem mertem bevállalni. :))))

És persze azokkal is lennék, akiket szeretek.

2015. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Telefonálás helyet hangpostáznák! Szabadság forever!
2015. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha Percre pontosan tudnám a halálom pillanatát akkor öngyilkos lennék előtte. Nehogy már azt mondja meg valaki mikor halok meg, majd eldöntöm én :P

Egyébként 1 hét sok idő. Kipróbálnám az összes extrém sportot ami megölhet pl. Bungee-jumping kötél nélkül...

Vagy az a repülőmókusos ruha amiben siklani lehet az égen... Abban is lehetne repkedni

Ralli versenyen is indulnék, ejtőernyőznék... Amúgy gondolom feltehetjük hogy lenne ezekre pénzem. Ha nem akkor kirabolnék egy bankot. Max lelőnek a rendőrök...

Bikafuttatáson is részt vennék, ha eltaposnak úgyis mindegy.

Mindent ami veszélyes, a halál úgyis ott lenne a nyakamban, akkor meg miért ne én választanám meg hogy halok meg. De lehetőleg vmi olyantól akarnék meghalni ami miatt emlékeznek rám.

2015. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Semmi komolyat. Folytatnám az èletem. Talán felkeresnèm a srácot aki tetszik ès közölnèm vele, mostantól mindenkinek őszintèn megmondanám a vèlemènyem
2015. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na akkor most mindenki fogja magát és megkeresi azt aki tetszik neki és megteszi az említetteket! Szerintetek mit szólna hozzá a srác/lány hogy összejöttök (remélhetőleg) erre kiderül hogy egy hét és vége?! :)
2015. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!