Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy 21 évesen,...

Miért van az, hogy 21 évesen, ha újranézem a gyerekkori kedvenc meséimet akkor azoknak a végei megfognak?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban volt pár kedvenc rajzfilmem, például a Balto,Reszkessetek nem hagyom magam. Nemrég sikeresen megtudtam szerezni ezeket a meséket az internetről és amikor újranéztem őket valahogy megfogott mindegyik rajzfilm befejezése... Néha persze én is szeretek még rajzfilmet nézni(van egy kettő ami nagyon tetszik, Például a Fel!, Túl a Sövényen, Mackótestvér,és talán a Némó), mert kikapcsolják az agyat és pihentetőek, de nem jellemző,hogy megfognának, ez a kettő(Balto és a Reszkessetek nem hagyom magam) viszont valamiért más.... Normális ez 21 évesen? Hogy 2 gyerekkori kedvenc rajzfilmem valamiért megfog, vagy ez ennyi idősen már nagyon "gyerekes"...? 22/F
2015. jún. 12. 14:26
 1/1 anonim válasza:
ez nem baj sőt:)
2015. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!