Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utál mindenki?

Miért utál mindenki?

Figyelt kérdés
10.es vagyok fiú tavaj mikor idejöttem ebbe a gimnáziumba nagyon kövér voltam akárhányszor csak az udvaron át mentem mindenki csúfolt meg hogy minek megyek le a lépcsőn amikor gurulni is tudok. Ebből lett elegem és nyáron lefogytam több mit 20 kg ot Az idei tanévben meg azzal csúfolnak ,hogy szemüveges vagyok meg ,hogy nincs i phone om plusz kiderült ,hogy matekból bukásra állok és ezzel is csúfolnak azon gondolkodom ,hogy öngyilkos legye e? Elmenni nem tudok másik iskoláva mert túl messze lenne.
2015. jún. 12. 15:58
 1/6 szántóvető ***** válasza:
az élet egy nagy csatatér.ha nem küzdesz eltaposnak.ez minden közösségben így van,soxor még a munkahelyeken is.ha erővel nem vívsz ki magadnak tiszteletet akkor folyamatosan fognak piszkálni.az öngyilkosság a legrosszabb megoldás,még előtted az élet.
2015. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Most már kibírom ezt az egy hétfői napot.
2015. jún. 12. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
olvasd el [link]
2015. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha magadban kárt teszel akkor hagyod őket nyerni... én megmondanám nekik mint ahogy meg is szoktam hogy undorítónak tartom a külső alapján megítélő embereket és hogy tényleg olyan jo érzés e másokat porig alázni összetörni pár percnyi dicsőségért aztán azt akik ezen nevetnek hogy jó e felmagasztalni és támogatni a gonoszat mert ebböl szerzi az erejét és ha már nem lesz más őket fogja kinozni bántani..és azért sem öngyilkos lenni inkább megpróbálni felnyitni a szemüket!
2015. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és légy erős és sose feletsd el hogy nincs igazuk mert ha te nem bántasz másokat máris sokkal értékessebb ember vagy és sokk jobb.
2015. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Senki sem mondta, hogy az élet könnyű. Belém azt nevelték, hogy ha gyenge vagy eltaposnak. Nem lényeg a kinézet és hogy nincs iphonod. Küzdj magadért és az eszméidért. Ez a legfontosabb. Aki látja azt hogy te milyen vagy és látja az eszméidet könnyen akadnak a termeszetedhez hasonló barátok.
2015. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!