Miért vagyok ilyen?!

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok.Kiskoromban minden jó volt, sok barátom volt,a családommal is minden rendben volt boldognak éreztem magam de ez mind megváltozott most..Nemtudom mi történik velem nagyon visszahúzódó lettem nemszeretek beszélni ugy nagyon senkivel már alig vannak barátaim sőt csak egy amit ugy igaz barátnak mondanák..tudom ez hosszú lesz de köszi aki elolvassa és segít.Szóval régebben ugy ismertek jaj az a bolondos néha hisztis de jókedvű lány de most már kb utálom ha beszélnek hozzám és én sem szeretek másokhoz csak ha nagyon muszály,hobbim nincs..imádom a lovakat és lovagolni szeretnék de senkit nemérdekel mivan velem vagy mit szeretnék csinálni ha megkérdem szüleimet elvisznek e a lovardába mindig aztmondják majd máskor majd megbeszéljük még..Nagyon fáj hogy nem csinálhatom azt amit szeretnék senkit nem érdeklek..Elkezdtek érdekelni az ilyen sátáni,démoni fekete cuccok többször is vagdosom magam.Anyám egyszer észrevette a kezemen majd jól lecseszett miért bántom magam, ennyire unatkozok? aztán már pár nap múlva le se szarta.Uutálom ha bejönnek a szobámba és kérdezősködnek miujság én meg már igy fuu takarodj ki utálok mindenkit inkább ülök bent sötétben és lassú zenét hallgatok..Pasim nincs,soha nem volt nincs akihez kötődjek..Mindenkivel bunkó vagyok ugy érzem senkii de senki nem ért meg ezen a világon többször is öngyilkos akartam lenni mert szerintem semmi értelme az életemnek ugyis unalmas megminden minek élnem..de aztán nem szántam rá magam hátha megváltozom..tudom nagyon izé ez egy 15éves kislánytól de mégis miért vagyok ilyen mitörténik velem miért utálok mindenkit?

2015. jún. 15. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Azthiszem magamra ismertem.

Én most gyógyulok ki ebbôl a korszakomból.

Elôször is leszögezem: nem vagy egyedül. Rengereg ember van, aki hasonló problémákkal küzd.

Én is az életutálók klubjába tartozok, nem szeretem magamat, az embereket, és úgy igazából mindent.

Egy fontos dolog: ne tégy kárt magadban,nagyon kérlek! Én is ezt tettem, és nemcsak, hogy észre sem vették, de semmin nem változtatott. Azthittem majd figyelnek rám, észreveszik, hogy nem vagyok jól és törôdni fognak velem. De nem vette észre senki.

Te is szeretethiányos vagy. Azt szeretnéd, ha foglalkoznának veled az emberek, de mivel nem teszik, ezért muszáj kiélned valahogy a haragodat. Magadon, másokon.

Tényleg tudom, min mész keresztül.

Az egyetlen pont, ami segíthetne, ha tényleg azt csinálhatnád, amit szeretnél, de a szüleid nem igazán vannak benne. Pedig most muszáj lesz a talpadra állnod, és igenis megbeszélned velük, hogy márpedig te elszeretnél menni a lovardába és ez téged boldoggá tenne.

Az ami engem megmentett a helyzetbôl, az a rockzene. A rengeteg banda amit nemcsak zeneileg, de emberileg is megszerettem többet jelent nekem bármi másnál. Az, amiért élni szeretnék az az, hogy találkozhassak velük és megköszönhessem nekik. Egy ilyen célkitûzésre gondolva elhessegettem az öngyilkos gondolataimat. Egy cél tényleg nagyon sokat segít.

És mindenképp értékeld az az egy kedves barátodat, amiért melletted van és soha ne veszítsd el. Egy barát nagyon értékes dolog, vigyázni kell rá. Nekem sokáig nem voltak barátaim, akikkel megoszthattam volna a dolgaim.

És igen, énis bezárkóztam a szobámba, mert tudtam, hogy úgysem ért meg senki és csak az idegeikre megyek. De a neten találkoztam olyanokkal, mint én, és együtt utálhattam a világot velük.

Úgy ôszintén nemtudom, hogy mi váltja ki az embereknél ezt a viselkedést. Hogy miért válunk ilyenekké. Mondjuk engem sokat bántottak általánosban, lehet azért.

Nemtudom, hogy segíthettem-e valamit ezzel az egész irománnyal a pici lelkeden, de szeretném, hogy tudd: nem vagy egyedül.

2015. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Atomkakas válasza:

Szia! :)

Nincs semmi probléma! Életed egy boldog szakaszán vagy túl: "változó korban" vagy! :)

Példa: Ha a hernyó nem tud tovább fejlődni: bábbá alakul (begubódzik) majd, szép lepkévé alakul át!

Morcos vagy? Gondolkodj! Ami elmúlt vissza sírni nem lehet! Próbálj inkább mosolyogni! A mosoly a szeretett, békesség: a pozitív szemlélet kapuja lehet! A helyes út megtalálása ebben rejlik! :)

Sok sikert! :)

2015. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! nagyjából veled egy idős fiú vagyok és velem is ugyanaz van a lovas részig a sztoridban(a lovas már nem tartozik bele). És hát igen, én felvettem a spirituális sátánista vallást. És az volt az egészben az érdekes hogy Sátán megmentette az életem... amióta sátánista vagyok szinte mesteri szinten uralkodok az érzelmeim felett. Egyszer akartam megvágni magam de akkor is megállított az őrződémonom azóta eszembe se jutott egyszer sem, és boldog vagyok. És bár ugyanúgy nem érdekelnek a többiek, de szeretem az életet! És próbálom kihasználni minden pillanatát. A sértésekre szinte immúnis lettem. Az élet szép, szóval próbálj meg élni... és igen ugyanúgy sötét és zenehallgatós szobában kucorgó gyerek maradtam,de legalább élni akarok...
2015. jún. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beszélj a szüleiddel. ők mindig meletted lesznek. legyenek pozitív gondolataid iss (pl.:kapsz kaját,le tudsz fürdeni stb...)
2015. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
# 3 tudnál még nekem mesélni a sátánista életről meg az őrződémonodról?:) ja és jó tudni hogy nem csak én vagyok egyedül evvel..
2015. jún. 16. 21:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!