Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MItől megy el az életkedved?

MItől megy el az életkedved?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 20:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Statisztika

felelés

dolgozat írás

mszp

hülye kérdések,

2010. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha eszembe jut, hogy még mennyi ideig kell fizetnem a hiteltörlesztést . . .
2010. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

Magyar politika

Magyar énekesek

Magyar dolgok általánosan

és végül Magyarország

2010. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy minden nap újra és újra rá kell döbbenjek: magamon kívül senkire nem számíthatok!
2010. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
a világtól, emberektől
2010. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Azoktól az emberektől, akik egyfolytában nyavalyognak, sajnáltatják magukat. Eszméletlenül kitudják szívni az életerőm.
2010. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
attól a nyomorult embertől aki minden reggel üvölt mint a sakál a nyugati pu-n, hogy mocskos magyarok stb, ma reggel pedig még le is taperolt.. legszivesebben lehárákiriztem voln.. de talán ánusztágítás lett volna belőle, szóval inkább nem.. gratulálok a magyarellenes kommetálónak, megmondták már .. el lehet menni :)
2010. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

20:58

Én azokat is utálom nyugi.

2010. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

mostanában a tulajdon barátaimtól megy el az életkedvem. Nem foglalkoznak velem, nem vesznek be a beszélgetésekbe, msn-n nem szólnak hozzám, ha én írok akkor meg nem válaszolnak vissza, egyszerűen teljesen elhidegültek tőlem és az a legrosszabb hogy fogalmam sincs hogy miért...én úgy érzem nem szolgáltam rá erre a bánásmódra, és mikor egyszer elkezdtem panaszkodni erről még nekik állt feljebb, hogy én mennyit nyavalygok meg hisztizek mg hogy hülyeségeket beszélek. Egy ideje már msn re se jelentkzem be mert csak fel idegesítem vele magam, hogy ennyire hidegen hagyják a jelenlétem.

Dióhéjban ennyi....ettől már egy ideje nincsen életkedvem, pedig annyira szerettem őket.

2010. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy mindenkit csak az érdekel, mit rontottam el, az senkit sem, hogy mit csináltam jól.
2010. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!