Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira szeretnék boldog...

Annyira szeretnék boldog lenni de megy, volt már más is így ezzel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

nem azt akartad íni h nem megy?? persze hogy volt, de a boldogságot nem lehet ráerőltetni senkire még magadra sem.. inkább próbáld más szemszögből látni a dolgokat, keresd az apró örömöket, mert ezek tesznek boldoggá


a boldogság nem egy nagy valami ami csak úgy jön magától vagy vmi nagy eredmény hatására


dolgozni kell érte és ebben nagy szerepe van a felfogásnak: például nekem 10 évembe telt mire elfogadtam magamat és az életemet, mostmár a rossz dolgokban is észreveszem az előnyös részeket :)


sok sikert a boldogsághoz!!

2011. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem megy.azt akartam írni.nálam ez sajnos nem sikerül ahogy már végre azt mondanám,hogy na talán boldog vagyok mindig jön egy nagyon rossz dolog ami tönkre teszi a boldogságom.ha így bele gondolok nem is tudom mikor voltam utoljára boldog.a választ köszönöm.
2011. szept. 18. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld a rosszban is megtalálni a jót, és hidd el ha valamit szeretnél,és hiszel benne hogy megvalósul az meg fog valósulni.
2011. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!