Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ismer valaki olyan oldalt,...

Ismer valaki olyan oldalt, ahol lehetne problémákról beszélgetni őszintén, meghallgatnak és esetleg tanácsot is adnak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 38 éves férfi vagyok, mondd el, mi a gond, hátha tudok segíteni!
2015. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

40-es.

(#3, 5, 9.)

2015. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 GangsterMacska válasza:
Ez az :3
2015. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hívd fel a 116-111-et! :D
2015. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 SuperUrzu7 ***** válasza:

Tulajdonképpen vannak pszichológusok is ezen az oldalon, csak nehéz meglelni őket. Privát levelezést folytathatsz velük nyugodtan. De soha nem szabad készpénznek venni válaszaikat, ugyan is nincs garancia arra, hogy valóban azok lennének. Nekem se hidd el, hogy az vagyok. De így nagyobb eséllyel kapsz helyes válaszokat. Ha neked volnék, a megfelelő rovatba rákeresnék, hogy ki pszichológus vagy kapcsolatos szakorvos az oldalon és privát levelezéseket próbálnék velük kezdeni. Valamelyikünk biztos szimpatikus lesz és valószínűleg elküldeni sem fogunk. Gyakori dilemma, hogy kivel szabad megosztani problémánkat. Nos, név nélkül bárkivel. De ha nem akarsz kritikus tömeget, a privát levelezés mindig adott lehetőség marad. Egy amúgy kényelmes aspektusa az oldalnak.


Remélem a legjobbakat!

2015. júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!