Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Ti éreztetek...

Miért van ez? Ti éreztetek már ilyet? [lent. ]

Figyelt kérdés

Szóval.. regisztrálva vagyok egy közösségi oldalra.. Írtam egy szókimondó/értelmes bemutatkozást. Több visszajelzést kaptam,hogy koromhoz képest milyen érett a gondolkozásom, és hogy értelmes lány vagyok. Jól esett.. :) Egyszer csak kaptam egy levelet,hogy milyen értelmes vagyok és, hogy nem csak a külsőmmel de a gondolkozásommal is kitűnök a tömegből..egyebek. Megköszöntem és elkezdtem beszélgetni a fárfival. Lassan már egy hete beszélgetünk/levélváltás stb. Nagyon jólesik mikor ír és egyszerre jobb kedvem lesz tőle. Mindig feltud vidítani, hunoros jó fej. :) Még nem láttam fotón, de nem is vagyok rá kiváncsi. Egyszerűen nem érdekel,hogy néz ki..

Mit gondoltok erről?volt már veletek ilyen?

14/L


2010. márc. 1. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. =)

Tényleg jófejnek tűnsz, meg értelmesnek is. =D

Hát, szerintem létezhet ilyen, ha Te meglátod valakiben a belső értékeket is. Netán, ha bele is szeretsz abba, nem számít a külseje. Velem 2 éve történt hasonló, véletlenül egy oldalon egy helyi emberbe botlottam. (Ami nagy szó, mert Budapesten lakom, azon belül is XXI. ker.) Egyidősek voltunk, hasonló érdeklődési körrel, és természetesen ellenkező nemi hovatartozással. =D

Mi sem láttuk egymást sohasem, egy éven át beszéltünk. Aztán szépen lassan elfelejtettük egymást, és már nem is beszélünk vagy 1 éve.

Szóval, összegezve: Kifoghatsz neten is egy olyan embert, akivel könnyen szót értesz, és kedveled, DE:

-Nem szabad, hogy beleéld magad, mert arc nélkül az emberek mások, mint élőben. Nem látod a gesztusait, az arcát, a szemét. Nem tudod, hogy milyen ember valójában.

-Vannak olyan emberek, akik tudatosan a náluk fiatalabb lányok társaságát keresik, és szándékaik vannak velük.

Jól gondold meg, hogy csak neten tartod vele a kapcsolatot, vagy találkozni is szeretnél. Mert az utóbbit személyszerint csak képcserék, és hosszas beszélgetések után tenném a helyedben.


16/F ^^

2010. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 elmúlt, igaz?
2010. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Igen, kifelejtettem, hogy "férfi". Namármost ott elég nagy gond lehet, ha egy férfi egy 14 éves lányban találta meg a lelkitársát. És ez nem a Te szempontodból nézve gáz.

Így látatlanba megmondom neked, hogy nem biztos, hogy jó sülne ki a dologból, előbb-utóbb megkérdezné, hogy találkozhatnátok-e...Óvatjával. =D

2010. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Azért találkozni semmiképp nem találkoznék vele. :) Nem vagyok ilyennek a híve. Csak egyszerűen jó vele beszélgetni..:)

2010. márc. 1. 23:46
 5/7 anonim ***** válasza:
HB megyében vagy? :)
2010. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves vagy,és annyi idős,mint én.Én is szeretek nálamnál idősebb emberekkel beszélgetni,mert megéri hallgatni,és olvasni a történeteiket,mert ők tapasztaltabbak,és ha elmondják nekem,hogy ők mit csinálnának másképpen,vagy mit nem bántak meg az életben,akkor én is úgy állok hozzá az élethez,hogy előbb átgondolom,tanulok a hibáikból..és nem "csak úgy lazán" veszem a dolgokat,aztán mindent megbánok:D Éreztem már ilyet:D ez egy szeretet kezdete..vagy egy mély és őszinte barátságé^^
2010. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Igen. pontosan... Jó tőlük 'tanulni'. Meg értelmesebbek és nem viccelődnek mindennel. :)


Egyébként Győr-moson-Sopron megyei vagyok. :)

2010. márc. 2. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!