Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, 7.es, mint én, de másik osztályba jár. Nagyon beleestem, de nem is értem hogyan, az egyik percben még utáltam,aztán már azon kaptam magam, hogy nagyon tetszik. TAlán közrejátszott ebben azis, hogy vele álmodtam, és ez nagyon felkavart, nem bírom kiverni a fejemből,és iszonyatosan rosszul érzem magam, mert ezt a srácot én nem érdeklem, észre sem vesz, ráasdásul jár is egy csajjal, minden lányt leszólit szinte, és néha úgy szeretném hogy engem is leszólítson..Néha a a szemébe nézek, de nem történik semmi..Nagyon nagy az egója, de engem valahogy mégis vonz, nem tudok mit csinálni. Légyszio segítsetek, hogy beszélgessek vele, hogyan kerüljek ozzá közelebb, mit tegyek hogy észrevegyen? Egyébként nem is az a szürke kisegér, stréber típus vagyok, aki nema d magára, igyekszem csinosan öltözködni meg midnen, akkor mégis miért nem vesz soha észre?
2010. márc. 2. 18:04
 1/10 A kérdező kommentje:
írjatok!! :(
2010. márc. 2. 18:45
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Valószínű észre vesz de nem akar tőled semmit. Ezt el kell fogadni. Van barátnője őt szereti. Ha akarsz vele haverkodni szólitsd le. Beszélgess vele..kérd el az msn címét. Egyebek. Nem kell arra várni,hogy majd csak leszólit.. Kezdeményezni kell.
2010. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia!:)

szerintem első lépésként vedd fel MSN-re.(már ha szoktátok használni).aztán beszélgess el vele... esetleg nincs olyan barátod/barátnőd,aki ismeri és be tudna neki mutatni téged?mert akkor talán könnyebb lenne.Pl.: megkéred hogy valamiért menjen oda a sráchoz,és te vele mész... vagy kérdd meg, hogy amikor mondjuk külön találkozna a sráccal(meg gondolom a hozzá tartozó társasággal) akkor vigyen magával ... jobbat nem tudok.

2010. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy eléggé komolytalan, nem szereti a barátnőjét csak játszadozik vele, mint midnen lánnyal, és ha elkérném az msn-jét tutira együtt röhögnének rajtam a haverjaival :S
2010. márc. 2. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
De liba vagy komolyan,ha a csajával játszadozik akkor majd veled?
2010. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
A soraidból is kiderül hogy komolytalan pali,hozzád 1 normális fiú illene,aki a szürkeségböl kitudna hozni,de nem vagánysággal,hogy most ő micsoda bika,hanem kedvességel,figyelmességel..erre ez a srác soha nem lessz képes,ahogy leirtad,don huan-nak érzi magát,az ilyen fiuk inkább a rajságot szeretik,meghogy döglennek utánuk,de azért nem vesznek senkit komolyan,térj észhezz mihamarabb!!! ya igen mégis milyen ember az ha irtad elkérnéd az msn-jét és akkor tutti hogy másnap röhögnének rajtad..mégis ha olyan fiú lenne (mint nem) akkor ezt ketöttök közt maradna márcsak azért is mert hogy van benne eggyüttérzés,és ne tegyen ki téged gúny tárgyává..
2010. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Majd ha felnősz. Ennyi
2010. márc. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem értek 1 pár dolgot:

1. Ha azt mondod, h nagyon nagy az egója DE mégis vonz, akkor az a pasi(de még csak inkább fiú) bejöhet neked pedig akk te nem szeretheted az ilyen "menőcsávókat". De ez azért lehet, mert sok lány számára nagyon vonzó 1 fiúban az, hogyha "menő" nem pesig 1 szürke kisegér(mint a többi normális ember). De ezt a vonzódást akk fgod elveszíteni mmint az ilyen pasikhoz, ha kinövöd idővel, és rájössz, h mik az igazi értékek, 1 emberben.

2. Ha te úgygondolod, hogy ha elkérnéd az msnjét akk ő kiröhögne a haverjaival, akkor szted normális az az ember? Vagy még akk is tetszene... ugyan miért?


De amúgy sztem ilyen idős korban, ez még teljesen normális, h kétségeink vannak a pasiügyekkel kapcsolatba, s kásőbb ha tapasztaltabb leszel, akk rá fogsz jönni, h milyen is az a pasi aki neked kell, de először is ahhozz h megismerj, és megítélj másokat előbb magadat kell megismerned. Ja és az h vele álmodtál az még nem jelent semmit, mert ilyenkorban a fiatalok nagyon sokmindenről fantáziálnak és álmodnak, tudom: tapasztalat:)

Remélem segítettem. 18/L

2010. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

18:59-es vagyok.

szerintem hagyd ezt a fiút.a mi sulinkban is van egy pont ilyen fiú... az egyik barátnőm járt vele és utána fél évig depressziós volt... az ilyeneknek csak a ribancok kellenek.:S szerintem az lesz a legjobb ha megpróbálod elfelejteni.ha veled is cak játszadozna (mint ahogy mondtad,a többi barátnőjével) akkor utána még csak rosszabb lenne.

2010. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van 7.-es barátnőm, nagyon jó fej, kedves, vicces meg minden.Az ő osztályában is van egy ilyen srác, folyton kikezd mindenkivel, de totál bele van zúgva a barátnőmbe, és mindig ott van a közelében.Ha ez a srác is ilyen valahogy hívd fel magadra a figyelemet, és ne zavarjon ha mással is kikezd, és ha nem jön össze akk hagyd a fenébe.
2010. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!