Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy észrevegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észrevegyen egy srác? 14/L

Figyelt kérdés
Pár barátommal,mindig kijárogatunk valahova,és ott egy panelházban lakik egy srác,akibe beleszerettem első látásra. Szerencsémre megtaláltam facebook-on,mivel hallottam a nevét,és bejelöltem ő meg visszajelölt.Miután megnéztem a képeit,tudtam,hogy meghalok érte.Szoktam írni neki,és egész normálisan visszaír,de nem tudom mit tegyek,hogy észrevegyen.Nagyon sok hasonlóság van kettőnkben...és a nagyon jó barátnőim szerint illik is hozzám.Nagyon jól jönne pár tanács.Köszönöm előre is.:))
2011. szept. 6. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Etesd.

Vigyél neki olyan egyszerűbb ételeket, amelyekről tudod, hogy szereti.

2011. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Jó lenne előbb felnőni. Addig játssz a babáiddal.
2011. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mért kell mindig ez hogy babázz,kedves második,téged 14évesen nemérdekeltek a csajok/pasik? mert szerintem tuti.. proballjaotk meg beszelgetni,és térj átt arra a témára h pl kimehetnetek eggyutt vhova:) vagy ilyenek:) a pasi hányéves?:) L/14
2011. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Etest meg galammb eledelllel!
2011. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A harmadiknak köszönöm szépen.:)) A fiú 15 éves.
2011. szept. 7. 19:43
 6/7 anonim válasza:
nekem is pont igy van csakaz h én fb-on ismeretem meg :D de szerintem ..mosolyogj rá próbálj közeledni beszélgetni vele. Vagy bármit amit jónak látsz, és ami szerinted nem túl nyomulós. Tudasd vele h tetszik neked.
2011. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát szerintem ne te irj rá. Ha elég fontos vagy neki ő fog rádirni. :) és ne siesd el a dolgot :)
2011. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!