Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy hívják az olyan embereket...

Klau77 kérdése:

Hogy hívják az olyan embereket, akik szeretik nézni a gusztustalan, bizarr dolgokat? Van rájuk valamilyen szakszó?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Idióta
2015. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Borosta2 ***** válasza:
gratula első... nem hinném, hogy van rá szakszó, de miért kell az ilyet elítélni? csak más az érdeklődési köre, hidd el ezek szerint én is idióta volnék, mert pl. disznóvàgàsra járok sokszor(családi), orvosnak tanulok ezért nem egy boncolást láttam már, de azt se hagytam ki, mert érdekel ezért most idióta volnék?
2015. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Doruss ***** válasza:
Lehet hogy van, legalábbis latinul vagy angolul... erre én is kíváncsi lettem.
2015. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"disznóvàgàsra járok sokszor(családi), orvosnak tanulok ezért nem egy boncolást láttam már, de azt se hagytam ki,"


Szerintem ezek nem gusztusalan,bizarr dolgok, hanem munkafolyamatok.


Probléma akkor lenne ezekkel, ha az lenne a napi szórakozásod, hogy ezeket nézed - nem pedig azért vennél részt rajtuk, mert aktuálisan ez a dolgod.

2015. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tessék kérdező, kielégítem a vágyaidat.


https://www.youtube.com/watch?v=5ABFt4aacpY

2015. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miből szűrted le "kedves" válaszoló hogy magamból kiindulva tettem fel a kérdést?Azért mert kíváncsi voltam valamire nem biztos hogy én magamból indultam ki/rólam van szó. Ha nem tudsz a kérdésemre értelmes választ adni,akkor ne adj semmilyet,és kímélj meg a hülyeségedtől,kösz;)
2016. nov. 4. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!