Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha létezne...

Mit csinálnátok, ha létezne múltba történő időutazás? Az én ötletem ezzel kapcsolatban sokak számára bizarr.

Figyelt kérdés

Az egész ötlet úgy kezdődött, hogy ismerősökkel beszélgettünk erről az időutazós témáról, anyám meg panaszkodott nem túl rég, hogy neki nincs egy unokatestvére sem. A helyzet édesanyámmal az, hogy miután megszületett, az anyjának már nem lehetett több gyereke, és ő ezért szeretett volna egy unokatestvért, de nagymamám nővére meg egyáltalán nem szeretett volna a férjével gyereket, így anyám egészen gyerekkorától mostanáig emiatt panaszkodik sokszor. Azt találtam ki, hogy ha lenne időutazás, én tudnék segíteni ezen. Visszamennék mondjuk 45 évet az időben, és a férje helyett én csábítanám el nagymamám nővérét, lefeküdnék vele, teherbe ejteném, és most lenne egy gyereke. Visszajönnék ezek után a mostani időben, és akkor anyukámnak most lenne unokatesója. Igaz, hogy az egyben az unokája is lenne, de ez maradna az én titkom.

Közületek, kedves böngészők, ki mit tenne, ha lehetne időben utazni visszafelé?



2015. febr. 21. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is lefeküdnék a nagymamád nővérével.


Aztán a nagymamáddal és az anyukáddal is.

2015. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az apád! :D
2015. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valaki tudna a kérdésre is válaszolni? Oké, el lehet mondani a véleményt is arról, amit írtam, de azért nem azt kérdeztem. Az elején egyébként leszögeztem, hogy az én tervem bizarr. Ennek ellenére őszinte. Szeretném, ha más is leírni, mit valósítana meg szívesen.
2015. febr. 21. 19:14
 4/9 A kérdező kommentje:
*leírná
2015. febr. 21. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Én részletesen leírtam (na jó, nem ANNYIRA részletesen).


Mi a baj vele?

2015. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy csak gúnyolódsz. Már bánom, hogy leírtam ezt az egészet. Ha csak a kérdést teszem fel, talán kapnék normális választ.
2015. febr. 21. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gúnyolódok.
2015. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Arobi válasza:

Kérdező te nagyon pihent agyú vagy !

De azért aranyos,jó indulatú.

Feláldoznád magad a családért.

Persze a "jutalmad"azért levennéd belőle !

Na egye kutya,ezért a 'nemes'szívért már jár....


Én mást csinálnék. Bejárnám a múltat az élet keletkezésének kezdetéig,és a jövőt,ahol már csimpánznak néznének,úgy 1 millió évig.előre menve !

2015. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kérdező, ugye tudod, hogy az vérfertőzés lenne, ráadásul lehet, hogy így a szüleid sem ismerkednek meg és te sem születnél meg?
2015. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!