Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Forrófejű vagyok hogy tartsak...

Forrófejű vagyok hogy tartsak önuralmat?

Figyelt kérdés
hozzám hasonló forrófejű indulatos természetű emberek véleményét várom ... engem az idegesít ha valaki többször mindent meg kérdez vagy elmond szavamba vagy kérdezősködést közhelyes elcsépelt mondatok

2015. jún. 29. 16:55
 1/4 Gyémántlány ***** válasza:
Mikor dühös vagy, mindig számolj el magadban tízig, mielőtt beszélsz. És ezt a tíz másodpercet természetesen azzal töltsd, hogy átgondolod, megéri-e dühöngeni, és megbántani az illetőt, esetleg később meg fogod-e bánni, amit mondtál.
2015. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ez nálam nem seggít ...másik ötlet ne mond az edzést már az van már
2015. júl. 1. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:

"engem az idegesít ha valaki többször mindent meg kérdez"


Nyilván azért kérdeznek meg többször, mert nem magyaráztad el normálisan neki azt, amit kérdezett. Amúgy én pont amiatt szoktam ideges lenni, ha valakitől kérdezek, és erre ő meg egy olyan választ ad, ami nem ér semmit, és újból meg kell kérdeznem tőle.


"vagy elmond szavamba"


Ennek a mondatrésznek nincs értelme. van egy olyan érzésem, hogy azért kérdeznek mindig vissza,mert nem tudsz helyesen beszélni.


vagy kérdezősködést közhelyes elcsépelt mondatok"


Ennek szintén nincs értelme. Megköszönném ha normálisan leírnád.

2015. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha szavamba vágnak közhelyes kérdések és normális el mondom de akkor is vissza kérdez
2015. júl. 1. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!