Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van az életnek értelme akkor...

Van az életnek értelme akkor ha nem tudjuk élvezni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van értelme élni, még ha küzdelmesen is de van! Mindig van valami ami egy kicsit kizökkent a gond sűrűjéből. Hidd el nem te vagy egyedül aki így érez! De az élet él és élni akar!
2010. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az élet nem habostorta, ezt már megmondták. nem mindig azt hozza amit szeretnél, nem mindig azt akit szeretnél, sokszor küzdelmes fájdalmas, de élni érdemes, mert élni jó. a napsütés miatt, az apró örömök miatt. abszurd, de a fájdalomból is lehet tanulni és fejlődni, más ember leszel tőle, csak lásd meg miért történt és mit hozott neked a jó illetve a rossz. és az élet nem mindig jó és nem mindig rossz, ezek váltják egymást.
2010. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem az élettel van a baj, hanem az élvezési képtelenséggel. úgyhogy ha változtatsz ezen, lesz értelme :)
2010. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nemtom
2010. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát ja.én csak negatívumot kapok az élettől próbálok elbujni a rossz dolgoktol de azok mindig megtalálnak,egyszerűen már csak úgy vagyok egymagamban mint egy zombi akit ha kinyírnak az megváltás neki:(
2010. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én 25 vok és most találok magamra!!!

de sokáig én sem tudtam mit akarok..

2010. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nincs. legalábbis szémomra.
2010. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
van..az,hogy mégha te nem is érzed jól magad az életben,tudsz másoknak segíteni,és ha jó szíved van,még élvezed is,hogy segítessz! :D
2010. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés :) vagyis :( ... vagyis :| az a lényeg: biológiai szempontból az élet értelme : csináljgyereket , neveld fel és dögölj meg (ez egy durvább megfogalmazás egy híres embertől akinek a neve nem jut eszembe :D) de egyébként próbáld meg élvezni valahogy :P
2010. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nincs
2010. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!