Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csajok! Nektek milyen pasi...

Csajok! Nektek milyen pasi jön be?

Figyelt kérdés
külső és belső tulajdonságok ha lehet :D :D
2010. márc. 3. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Felesleges itt kérdezned, mert a már érett lányoknak általában különböző az "ízlésük". 17-18 felett már nem igazán behatárolható a nőideál.

Hány éves vagy?

2010. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kopasz fejű, borostás és művészlelkű, de masculin típus.
2010. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahogy én látom a legtöbbnek kb vagy nyeszlett vagy dagadt gyerek jön le, magasról lesz.ják hogy néz ki valaki mert a belső tulajdonság a fontos, és állandóan ilyen kis nyomorékokat látok szép lányokkal
2010. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én párom nem nyeszlett, és nem is dagadék. Belső tulajdonságai alapján választottam, és olyan nyugodt életem van mellette, hogy ezt bárki megirigyelhetné! Míg ha egy helyesebb pasim lenne, egyfolytában azon agyalnék, hogy kivel csal meg, merre jár. Munka után rögtön hazajön, reggelit az ágyba hozza már 7.éve, szeret, tisztel, becsül, ugyanúgy elmosogat mint én, soha nem emelte még fel a hangját velem szemben, egyenrangú félként kezel, és mindent megtenne értem. Ugyanez persze fordítva is így van. Ő volt nekem az első, és az utolsó is lesz. Akinek meg nem fontos a belső tulajdonság, és inkább az a fontos hogy virítson az utcán a párjával, az meg is érdemli amit kap.
2010. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy, fiatalbb korban páran nagyon nézik a külsőt.
2010. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hülyeség az,hogy a külső nem számít.Először mindenki az ember külsejét látja,szóval ez igenis fontos.Szerintem kb.ugyanannyira fontos a külső mint a belső.Szóval nekem külsőre a sötét haj,sötét szem,sötétebb bőr jön be,de ne legyen agyonszolizott,és nem is a cigányokra gondoltam:)Legyen nálam magasabb egy pár centivel,és legyen jó széles válla,erős karja,szerintem az a férfias.Szeretem az izmos pasikat,de ne legyen túl izmos,és az se baj,ha kicsit hájas,pocakos.Szóval ne legyen villanyoszlop:DMeg nem is kell egy bred pittnek lenni,csak legyen benne vmi ami megfogjon,kisugárzás,egy szép szempár:)

Belsőleg legyen humoros,meg tudjon nevettetni,legyen jófej,kedves,aranyos,őszinte,komoly,családcentrikus,okos,nem kell 26 diploma,de ne legyen síkhülye se.Lehessen vele mindenről beszélgetni,és ne csak a pasim legyen,hanem egyben a legjobb barátom is.És férfias legyen mindenképp,mind külsőleg,mind belsőleg.Pont ezek miatt általában csak az idősebb korosztályban találok "normális" srácokat,18 fölött.

Remélem kielégítő volt a válaszom:)

16/L

2010. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem az egyediek jönnek be, és az agyilag és külsőleg kockák... (hosszu haj, [esetleg szemüveg], humor, idióta, kitaszított, szerencsétlen) XD 14/L
2010. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!! :D

18 éves vagyok

2010. márc. 3. 19:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Lefordítom: lóvé az legyen, a többit megmagyarázzuk XD
2010. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magas, aranyos, kedves, intelligens, kedves, humoros éés toleráns.
2010. márc. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!