Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire tetszik csajok...

Mennyire tetszik csajok nektek egy olyan pasi aki időnként elsírja magát?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 22:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Óránként, vagy hogy történik? Rosszra gondolsz, buci? :(
2010. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

az én barátom sírta már el magát előttem, szerintem édes volt, mert amiatt sírt, mert félt, hogy elveszít, és ez aranyos volt :)

de egy hisztérika pasi nem kéne, aki mindenen elbőgi magát, de szerintem aranyos, ha kicsit érzékeny :)

15/L

2010. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%

pfff


a sírás a csajok dolga, kapd már össze magad ember

2010. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, mitől és hogyan.
2010. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
mindenen ugy elpityeredek.
2010. máj. 17. 23:13
 6/19 anonim ***** válasza:

"Óránként, vagy hogy történik? Rosszra gondolsz, buci? :("


<3 :D:D:D:D

2010. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

:S..


fogd vissza magad , sztem ez a csajok többségének nem jön be :/ nekem legalábbis nem ...


barátommal 2 éve járok de még soha nem láttam sirni , mondjuk volt már olyan h láttam rajta h nem sok kell de sikerült visszatartania :)(jó neki elnéztem volna ):P

sztem csak akkor engedheted meg magadnak ezt ha már minimum fél éve együtt vagytok ...vagy legalábbis nan összevagyotk szokva

2010. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

ja


amugy is csak az emosok sírnak, azok meg nem emberek

2010. máj. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
hát ha mindenen elpityeredsz az nem valami férfias viselkedés...! ha egy férfi tud sírni bizonyos helyzetekben(pl.haláleset,elérzékenyülés)azzal semmi gond nincs mert az érzelmeket nem szabad elfolytani.itt a nyavajgó bőgőmasina "férfit" és az egészséges lelkületűt kell kettéválasztani.(lányok ne ítéljétek gyengének azt a férfit aki tud sírni érthető esetben,mert a sírás jót tesz a lelkének!...agresszív,és érzelmi zavaros férfiak nem véletlenül válnak olyanná,hanem azért mert mindent magukba folytanak)29/f
2010. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
sztem megengedett a sírás, 1.közeli hozzátartozó halálesete, 2.élete nagy szerelme(nem egy sima kapcsolat) elhagyta 3.fizikai sérülés okozta fájdalom 4. 3kiló vöröshagyma megpucolása és felaprítása.
2010. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!