Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találjak magamnak célt?

Hogyan találjak magamnak célt?

Figyelt kérdés
Most komolyan kérdezem. Mi tud befolyásolni egy embert, hogy azt a célt válassza? Nem bírok a jövőre gondolni,mert nem tudom mit tudok majd csinálni. Mi lesz majd az amiért küzdeni fogok, azt sem. Szerelem pedig nem érdekel és nem is fog. A karrier sem, mert akkor a kormány meg tönkretesz. Valami ötlet esetleg?
2010. márc. 3. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiú vagy lány ?:D


Esetleg kereshetnénk közösen valami jó célt. Nekem is kellene.

2010. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináljunk világbékét.
2010. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

lány


Ja bocsi, hogy nem fejtettem ki eléggé magamat: én célt keresek nem álmot.

2010. márc. 4. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettő pedig szorosan összefügg az én véleményem szerint. Az az ember aki elveszítette az álmát, célját, csak szenved. Kezdj el csinálni valamit - mindegy mit, de mondjuk legyen valami, amit egyébként nem csinálnál. Hátha megtetszik és az lesz a célod, hogy na akkor ebben jónak lenni, vagy elérni benne valamit.
2010. márc. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az álmok reális részhalmaza tökéletes táptalaj a célok felrajzolásához.


A nyomasztó különbség az álmaid és a jelen között még egészen helyesnek mondható álmok esetén is csak hátráltat céljaid elérésében.


A játékos, tét nélküli, tetszőlegesen merész és idióta álmodozás hosszabb távon tulajdonképpen fekete mágia. Nem kevés javíthatatlan álmodozó tapasztalta, hogy a rég elfeledett, annak idején többször, különösen mélyen átélt álmok lényegében igyekeznek felütni fejüket a valóságban. Ettől (már ha elhiszem) én inkább félek, mert elsősorban másnak nem szeretnék ártani, nincs okom hackelni a nélkülem is szépen működő világot.


Különben is sodródj és figyelj! Sokkal kevésbé beteg dolog, mint mesterségesen feszültséget kelteni önmagadban. Aki semmit se kíván, olykor ráébred, hogy annyi mindenért hálás lehet!

2010. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!