Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nehéz megtartanom az...

Miért nehéz megtartanom az ígéreteimet, miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom, mi van velem, de írok egy példát!

Teszem azt, megbeszélem egy barátnőmmel, hogy elmegyünk hétvégén bulizni. Mindaddig, amíg igent nem mondtam, jó mókának tűnik a dolog, de utána rögtön meg is bánom, hogy belementem és visszakoznék legszívesebben!

Azt hozzá kell tennem, hogy csak mostanában lettem ilyen, hogy "félek" bulizni menni, 19 éves lány vagyok!


2010. márc. 3. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamiért bizonytalan vagy! Történt valami rossz dolog veled? Vagy csak félsz tőle, hogy nem fogod tudni jól érezni magadat!Egyébként ez velem is előfordul. Pl. most szombatra elígérkeztem, de már legszívesebben lemondanám az egészet! Persze sosem visszakozok! Megkell adni az esélyt annak, hogy esetleg minden jó lesz, és jól fogod érezni magadat!
2010. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, most hogy így belegondolok tényleg... kb azóta nem járok bulizni, mióta egy barátom akivel kettesben mentünk iszonyat mód lerészegedett és nagyon ijesztő volt, egész éjszaka ordítozott velem amikor haza akartam vinni :S

De másban is ez van sajnos... és alapjában véve megbízható ember vagyok, ezért már inkább nem is ígérek meg semmit, nehogy ne tartsam be!

2010. márc. 4. 13:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!