Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha semmi életkedvem...

Mit tegyek ha semmi életkedvem sincs?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok itt a nyár mindenki jon-megy, erre-arra én meg itthon ülok és évek óta ugyanaz torténik velem minden nap, semmi új, nem motivál semmi bárhova is mennék az mindig elmarad (hobbik) de tényleg hiába rákészülok és várom mikor lesz itt az a nap akkor mindig elmarad vagy mégsem megyünk. Eddig játszottam a gépen de mostmár nem megy semmi új játék mert régi a számitógép. Barátaim sincsenek mostmár akivel beszélnék, barátnő pláne nem, mostanában ez már nagyon zavar. Szürkék és unalmasak a mindennapjaim kozben fiatal vagyok, nyár van és én meg csak tengődok. Nem is tudok változtatni úgy érzem mert nincs, hogy nekikezdjek.

2015. júl. 8. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

hát pl. itt van ez:


[link]


Ez egy 15. századi titkosírással írt könyv amit a mai napig nem tudnak elolvasni. Ezen az oldalon tanulmányozni lehet a Voynich-kézirat szövegéről készült fénymásolatokat. Hátha valaki megfejti, engem mindenesetre nagyon érdekel. :D Jó szórakozást

2015. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok, bocsi


ha pedig nem érdekelnek a kódok, akkor tanulj meg festeni, hangszeren játszani, vagy csak sétálj egyet a szabadban. még mindig jobb mint a számítógép 24/7.

2015. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet, vagy valamit, aminek hasznát veszed az életben, vagy fordulj valakihez, aki élőben tud segíteni, tanácsot adni (mert ismer és tudja milyen vagy) problémád megoldásában.
2015. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress haverokat ismerkedj...ezt akár gép előtt ülve is lehet keress valamit amit egyedül is lehet bár gondolom egyedül te se mennél ki bármit csinálni...menj el sétálj és közben hallgass zenét vedd fel a kapcsolatot régi ismerősökkel..sportolj valamit és ott talán megismersz új embereket...jó nekem sincs kedvem kimenni ebben a melegben..
2015. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

jól mondta az előttem szóló, tanulj nyelvet, vagy hangszeren játszani, vagy kezdj el gyúrni, járj el futni, vagy ha van sport amit szeretsz csinálni, akkor kezdd el egyesületben :) pl focizni, kosarazni:)

Vagy nézz videókat önvédelmi mozdulatokról s gyakorold, hiszen az bármikor jól jöhet, vagy olvass esetleg:) Vagy akár menj el nyári diákmunkára :) Én is azt csinálom :) dolgozol, pénzt is kapsz, s nem otthon ülsz egész nap :)

2015. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!