Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha nincs semmi...

Mit tegyek, ha nincs semmi életkedvem?

Figyelt kérdés
A legfőbb gondom, hogy nagyon kövér vagyok, és azt érzem, nem kellek sehova, mert a látképet elcsúfítom. A legtöbb sikerem olyan, hogy nem látszik az arcom. Boldogabb vagyok akkor, amikor nem látszik az arcom (tehát többnyire internet, facebook stb) és önbizalmam is csak ekkor van, mert ekkor nem jelent hátrányt, hogy kövér vagyok. És azért nincs kedvem élni, mert az élet nem digitális és jobb a barátokkal (még jobb LENNE barátnővel), de vhogy (néhány kivételtől eltekintve) nem találom meg ezekben a boldogságot.

2012. nov. 11. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is tanuld meg elfogadni saját magad.Az emberiség nem csupa sovány emberekből áll.Rajtad kívül még van x-százmillió kövér ember. Tanuld meg értékelni azokat a dolgokat amik vannak,és tanulj meg örülni az élet apró örömeinek. Egészséges vagy? Annál nincs nagyobb kincs. Hány meg hány ezer sovány gyógyíthatatlan ember szeretne inkább kövéren de egészségesnek lenni...
2012. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a problémád okát mégpedig, hogy túlsúlyos vagy. Mozdulj ki, kezdj el sportolni és ne a gép előtt görnyedj egész nap. Persze minden kezdet nehéz de meglátod, hogy sokkal jobban fogod érezni magad a bőrödben ha kicsit fittebb leszel. És nem mellesleg a sport kapcsán könnyebben szerezhetsz új ismerősöket is.
2012. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek válaszolok: Lehet, hogy egészséges vagyok, de a kövérség túlságosan hátráltat sok mindenben főleg, azért, mert am szeretek (vagy szerettem, ez jó kérdés) mozogni. Ez is gyengíti az önbizalmam. A másik, hogy azért nem szeretek kimenni az utcára, mert félek, hogy ha megismernek, akkor az elég gáz, hogy fogyózni próbálok, főleg ilyen fiatalon.
2012. nov. 11. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne az géz, hogy próbálsz egészségesebb lenni? Ne keress állandóan kifogásokat. Kezdésnek tempósabb séta, kerékpár, úszás. Majd ha már fogytál kezdhetsz kocogni de ne betonon mert az izületeid bánják. Diétás étrendet pedig találsz a neten. A lényeg, hogy ne koplalj mert a tested raktározni kezd és lelassul az anyagcseréd.
2012. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mintha a kérdést csak én írtam volna. Barátokat is interneten ismertem meg, aztán mikor a találkozókra került sor, úgy éreztem csak hátráltatok mindenkit, nem illek oda, rontom az összképet. Mára annyira elzárkóztam tőlük (is), hogy nem beszélek velük, mert úgyis csak zavarnám őket. Iskoláról ne is beszéljünk. Sajnos tanáccsal nem tudok szolgálni, mert jelenleg én is ugyanabból a helyzetből próbálok kilábalni mint te, bár ki tudja, lehet jó ez így nekem.
2012. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok, nekem pl. tetszenek a testes pasik. legyen pocak, nagy erős karok, combok, de keveredjen jó sok izommal,kicsit mint az erőembereknél. pl. naon tetszik a Férjek gyöngyéből Doug. Sztem sovány ne akarj lenni,de azért formáld magad, az az egészségnek is jót tesz. én szobában szoktam tornázni: ugrálás, helybenfutás, súlyzózás, felülések. amúgy megkérdezhetem hány kg vagy?
2012. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne feledd el, hogy nem csak Te vagy ilyen helyzetben. De az ilyen embereknek két csoportja van: akik csak sajnáltatni tudják magukat, és akik meg tudják rázni magukat, hogy "elég volt".

Ha "társ" kellene a fogyásban: facebook Alakreform Ancsa


Nagyon sok sikert kívánok nektek!

2012. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!