Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy ismerősötökről közös...

Ha egy ismerősötökről közös ismerőseitek csak rosszat mondanak, óva intenek tőle, mit csinálnátok? Ti sem bíznátok benne, vagy amíg nektek nem lennének rossz tapasztalataitok vele, bíznátok benne?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
én mindenkivel semleges vagyok, persze arról valamiért nem tehetek, az valamiért belémépül, ha előtte sok rosszat beszélnek róla, egyből más szemmel nézek rá, nem tudom miért.
2010. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel én nem tudok önállóan gondolkodni, ezért természtesen azonnal mélységesen megvetném minden kérdés nélkül! Persze már rögtön fel is ismerem, be tudom azonosítani ilyenkor az arra utaló jeleket is. Mindennek megvan az oka! Véletlenek nincsenek! (Még lenne rá egy-két erdeti bölcsességem!):D
2010. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tehát vállalnád, hogy esetleg csúnyán ráfázol, és inkább bíznál benne az elején?
2010. márc. 5. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
megismerem,aztán ha nekem nem árt,elmesélem azoknak,akik mondták,hogy nekem még nem tett semmi rosszat,de ha póruljárok,akkoris megkapta a lehetőséget,és utána már nem foglalkozom vele.....
2010. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért jobban utánajárnék, hogy miért mondanak róla ennyi rosszat. Előfordulhat, hogy csak egyvalaki van róla rossz véleménnyel, aki ezt elmondta, és elterjedt abban a körben. Ha meggyőzödöm az állítások valodiságáról, utána kritikusabban közelítek az illetőhöz, de nem leszek vele előítéletes, mert ha már úgy állok hozzá akkor ő is más képet mutat majd felém.
2010. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!