Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 28 évesen nem érzem férfinak...

28 évesen nem érzem férfinak magam inkább 14 éves éves gátlásos kamasznak. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát... az f_sza. De tényleg, mit szóljak hozzá? Te magad is tudod, mit kellene tenned, csak valamiért nem teszed.
2015. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is, csak én 33 vagyok. Barátnőm sincs, itthon punnyadok egész nap, nagyanyám tart el, mindent helyettem intéznek. Anyám is ugyanez. Rosszul vagy nevelve, mint én és felnőttként sem tudunk helyt állni. Csak én nem rinyálok emiatt, mint egy óvodás és 1000-el keresek munkahelyet. iskola mellett nehéz, de akkor is (érettségim sincs).
2015. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez vagyok. Csak munkát sem keresek. Pedig tálcán kínálják álomfizetésért.
2015. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A lelki kínzás még mindig tart,csak nem mentem el itthonról miután felnőttem. Ez a baj. Inkább tűrök feleslegesen. És nem változok.
2015. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Találj magadnak egy baráti kört,akiket kérj meg,hogy neveljenek férfivá. Ennek legyen része,hogy lefekszel egy lánnyal. Növeli az önbizalmat. A kigyúrt tetszetős test,és sportolás is ezt növelheti. Ha van sütnivalód és munkahelyed az is dob rajta. csak akarat kell.

Ezt és az előző két hozzászólást én írtam.

2015. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de 170 cm-vel mit kezdjek ? nem csoda 14 évesnek érzem magam.
2015. júl. 21. 11:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha 175 lennél jobban éreznéd magad kérdező?
2015. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen, bármit megadnék érte...
2015. júl. 22. 13:08
 9/14 Fefino válasza:
Szia csak lelki erő kell hozzá és bármi lehetsz.Nekem van egy gyerekkori barátom szintén 170-magas,karate mester lett gyerekeket nevelt bajnokokká.Ő maga is versenyzett volt hogy nyert volt hogy veszített,de sosem adta fel nem az a lényeg hány centi vagy,hanem hogy mekkora a lelked.Üdv
2015. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem lehet, hogy kisebbségi komplexusod van? A magasságoddal kapcsolatosan igen, pedig nem kellene. Az gyakorlatilag semmit sem befolyásol.Minden esetre össze kellene szedned Magad. 1. munkahely keresés 2. baráti kör, ismerkedés fiúkkal, lányokkal 3. saját Magad önállósítása. Ha nem megy saját erődből, menj el egy olyan szakemberhez, aki az önbizalmad erősítésében segítségedre lesz. Ha egyedül akarod megoldani, végezz el egy Agykontroll tanfolyamot. Hidd el, sokat segítene. Csak egyet ne tegyél, hogy megmaradj a semmitevés mellett. Az 1/a lépést már megtetted, felismerted, hogy helytelen az életmódod és ezt lemerted írni. Tudod, hogy ezen változtatni kell.Hidd el, meg is tudod tenni, akarattal hihetetlen nagy dolgokra képes az ember. Írd majd meg, hogy mennyire haladtál!
2015. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!