Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan álljak hozzá ehhez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak hozzá ehhez a szituhoz? Tényleg túl fiatal a barátnőm a szexhez?

Figyelt kérdés

A barátnőm 15 éves (2 hónap múlva lesz 16), én 19 éves vagyok, fél éve vagyunk együtt, és kb. 2 hónapja folytatunk szexuális életet is, mert szeretjük egymást és így döntöttünk, hogy boldoggá tesszük egymást ilyen módon is. Ezzel a barátnőm anyukája tisztában van, nem tiltja, mert tudja, hogy ez természetes és ha valaki szerelmes, akkor kívánja a másikat ilyen módon is, csak arra kért minket, hogy legyünk óvatosak. Tehát tök megértő.

Viszont, az én anyukám teljesen más felfogású. Szerinte a barátnőm még nagyon gyerek, stb. Most megyünk együtt nyaralni 3 napra, a Balatonra. Anyám állandóan figyelmeztet, hogy ne tegyek semmi olyat, amit ő nem szeretne, meg nem szeretné megtudni, hogy "perverzkedünk"... tehát szerinte a szex nem az ő korának való, stb. Emiatt pedig nem tudok vele erről a dologról beszélni, és zavar. Zavar, hogy a barátnőm anyukája jobban megérti. Mit tegyek? hogyan beszélgessek komolyabb dolgokról anyámmal, ha ilyen "régimódibb" a felfogása? Illetve szerintetek jogosan gondolja így anyukám?


2015. júl. 11. 00:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Kicsit furán fogalmaztam :D

tehát a barátnőmmel ketten megyünk nyaralni, és anyám arra figyelmeztet, hogy a barátnőmmel ne tegyek semmi olyat, amit nem szeretne, és anyukám nem akarja, hogy "perverzkedjek" a barátnőmmel.

2015. júl. 11. 00:34
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Fura, általában a lányos anyák féltik jobban a lányukat, mivel ha baj lesz, övé a felelősség.

Én 19 évesen kezdtem a nemi életet. És igen, szerintem is fiatal még hozzá a barátnőd. Ha én lennék az anyja, bezárnám a kisszobába. Le kéne érettségizni előbb legalább.

2015. júl. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Igazabol elegge fiatal de manapsag mar nemszamit a kor anyaddal nem fogsz tudni tenni semmit mivel idos es o igy gondolja
2015. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 tiszteletben tartom a véleményedet. Én úgy vagyok vele, hogy ha tisztában vagyunk az alapvető dolgokkal, akkor és szeretjük egymást és bízunk a másikban, akkor miért túl korai ez a dolog? értelmes lányról van szó. miért lenne meghatározó ebben a dologban, pl. egy érettségi elérése? Nem kötekedés, tényleg érdekel a véleményed.
2015. júl. 11. 00:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha teherbe ejted, kivágják a suliból, és 8 általánossal ma már takarítani sem veszik fel.

Na meg egy ennyi idős gyereknek még inkább tanulnia kéne, nem fiúzni. Továbbtanulás nem is érdekli?

Érettek vagytok a szexhez, úgy érzed? Na és akkor mit teszel,ha holnap eléd áll, hogy terhes? Vállalod a következményeket? Nyilván védekeztek, de ha valaki szexel, ott ez mindig előfordulhat, balesetek lehetnek.

Persze, tudom, az abortusz csak 35 e ft.

Több olyan ismerősöm is van, aki 40 évesen kínlódik a lombikbébi programmal, mert tizenévesen az abortusz mellett döntött.

Tudom, hogy kicsit szélsőséges ez a példa, de szerintem 15 évesen tényleg nagyon gyerek még valaki a szexhez.

2015. júl. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a véleményedet, és van is benne igazság. A barátnőm foglalkozik a tanulással, mivel mi csak hétvégente tudunk találkozni iskola időben, és szeretne továbbtanulni. De ez most más. Viszont ez a "biztonságos szex mellett előfordulhat terhesség" dolog... ha 25 évesen se szeretnénk gyereket, akkor se szexeljünk, mert mi van, ha teherbe esik? ez a kockázat dolog "érettebb" korban is jelen van.
2015. júl. 11. 00:51
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem egyrészről zárd el a barátnődet egy szobába, ott baj nem érheti. Másrészről érdekeljen, hogy anyukád mit tilt a kapcsolatodban, amikor már arról is szavazhatsz, hogy éppen ki lopja el az adódat.
2015. júl. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd légy szíves az álláspontodat?
2015. júl. 11. 01:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ő korának valóxD
2015. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Full poén,hogy egy 19 éves felnőttnek az anyja mondja meg ,h mit csináljon:D
2015. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!