Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt ez az érzés, ami...

Mi volt ez az érzés, ami elkapott tegnap éjszaka?

Figyelt kérdés

Tegnap meleg volt. Forgolódtam balra-jobbra, de nem tudtam elaludni. Bekapcsoltam a ventilátort, zenét hallgattam, teljesen eltereltem a figyelmemet a melegtől. Kényelembe helyeztem magam és hirtelen úgy éreztem, mintha egy hatalmas lyuk lenne a szívem helyén. Mintha a szívem helyett üresség volna. Próbáltam aludni de nem tudtam, viszont már nem a meleg miatt. Kisebb könnycseppek hullottak a szememből. Pedig sírásra semmi okom nem volt, aznap kifejezetten jól telt minden percem - talán nem is sírás volt, de nem igazán találok más épeszű magyarázatot. Hiányoltam egy forró ölelést. Azt, hogy valaki átkaroljon. Pedig nem vagyok nagyon egy társas lény, soha sem éreztem egy embernek vagy ölelésnek a hiányát. Ekkor se gondoltam konkrét személyre, csak arra, hogy milyen jó lenne egy hosszú ölelés.

Lány vagyok. Tini korú.



2015. júl. 21. 13:26
 1/4 anonim válasza:

Szia

Nem tudom, hogy ez mihez fogható, de tegnap nekem is volt egy hasonló érzésem és gyakran van mostanában. Én is választ keresek erre csak sajna senki sem ért meg

2015. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magányosak vagy szerelmesek vagytok.
2015. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
De ééééédes! :) Figyi kérdező, tini korban vagy, tehát tombolnak a hormonjaid. Ennek köszönhetőek ezek a hangulatingadozások, na meg, mert persze az ember vágyik egy másik ember közelségére. Aranyos vagy, de szerintem nem lesz itt komolyabb gond. Viszont, ha rosszul vagy, nekem elpanaszolhatod, de ha boldog azt is. :D
2015. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
OLELES!!!
2015. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!