Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már ilyen álmotok?

Volt már ilyen álmotok?

Figyelt kérdés

Amikor félig ébren vagy,félig alszol már,és félig álmodsz is,és megcsúszol valamin.Nekem már többször is volt ilyenem,és érzem,hogy az egész testem megmozdul,és ahogy egyensúlyozik,és elesik,és felkel.Fura érzés,mindig megijedek.Veletek is volt már hasonló?Vagy hogy

megbotlottál valamiben.:D


2010. márc. 6. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, többször is. Ez tök érdekes különben...

Meg olyan is volt már hogy nem megcsúsztam, de ilyen félig álmodó félig éber állapotban voltam, és álmomban teniszeztem, még éppen láttam hogy jön felém a labda és ugye ütöttem volna vissza, na de akkor felébredtem aztán csak annyit láttam,immár a valóságban, hogy a kezemmel suhintok egyet előre. Furcsa volt :D

Ugyanilyen volt még focival... csak akkor a lábam mozdult.

2010. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem olyasmim volt már, hogy aludnék, iylen félálom nekem is, és az ágyban fekve azt érzem, hogy elesek, így zuhanok kicsit, majd ráeszmélek, hogy nem tudok:)
2010. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, velem szinte majdnem minden éjszaka, nagyon gyakran, de azért nem mindig
2010. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
nekem reggel mikor félálomba vok többször is volt már leginkább én lépcsőn megbotlok és még a lábam is rándul ugy h én nem is akarom mozgatni
2010. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én így veszítettem el egy 82centis lcdtv-t
2010. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utoldó: szegény:(
2010. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hú, velem mostanában volt ez sokszor. Tényleg még olyan félálom, lefekvés után nemsokkal. Az előzményekre nem is emlékszek, csak arra, hogy összerezzenek és (talán) arra kelek fel.
2010. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyesmi, de én igazából verekedtem, és ahogy rúgtam, az így a falat találta célba, azt hittem eltörtek a lábujjaim! xD Nagyon fájt, 2 napig sántítottam. Meg volt ugyan ez, csak akkor előre hajoltam és megfejeltem a falat! Az sem volt kellemes. xD

Meg volt már olyan, hogy háton feküdtem félálomba és nyúltam egy könyvért és felébredtem arra, hogy furcsán zsibbad a kezem, ebben a pillanatban annyit veszek észre, hogy a magasba emelt kezem lehullik és fejbe vágtam saját magam.

2010. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:D:D Most hogy így olvasom inkább egy élmény ezt túlélni!:D
2010. márc. 7. 20:42
 10/12 anonim válasza:
:) Velem is volt ilyen:) és ti már álmodtatok olyat hogy csupaszon vagytok? XD én már igen XD
2010. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!