Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álmomban felkapcsolom a...

Noémi133 kérdése:

Álmomban felkapcsolom a lámpát és csak ülök az ágyban, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Reggel nem emlékszek hogy ilyet csinálnék, általában ilyenkor mindig reggel mondják a szüleim. Reggel azt mondják, hogy bejönnek eldőtenek, leoltják a villanyt és én meg sem szólalok.

2015. júl. 28. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Alvajárás... nem jó dolog, olyankor veszélyes is lehetsz.

Menj el a körzeti orvoshoz, és kérj beutalót a Madarász utcai alváslaborba.

2015. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, valóban alvajárásnak tűnik (az alvajáráshoz ugyanis nem kell fel-alá mászkálni). Csak azt nem értem, miből gondolja az előző válaszadó, hogy pesti vagy?

Szerencsére minden nagyobb egészségügyi központban, ahol van pszichiátria, foglalkoznak alvászavarokkal. Szőval keresd fel a legközelebbi ilyet (ha ez történetesen a Madarász utca, akkor azt.)

2015. júl. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni néha. Ilyenkor nem vagyunk a tudatunknál, vagyis nem tudunk gondolkodni, mert az agyunk azon része ki van kapcsolva. Én általában álmodok valamit, felkelek az ágyból, és nézek magam elé, várom hogy elmúljon az érzés, hogy ott van valami, de valójában tudom hogy hülye vagyok ,nincs ott semmi, mégis meg kell várnom, hogy az agyam tudatába is eljusson ez az infó. :D Elég vicces így leírva. Várunk arra, hogy elhiggyük, amit tudunk, de félünk elhinni. Reggelre általában nem emlékszek rá én sem. Ez olyasmi állapot, mint amikor valakit felébresztünk az álmából, és felriad, azt se tudja hol van, beletelik néhány másodpercbe mire felfogja hogy felkelt.
2015. júl. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan ilyenkor nem működik az alvási bénítás, ezért végigcsinálod az álmodat. Ilyenkor lehet még autót is vezetni!

Azért veszélyes, mert közben nem látod a külvilágot, tehát csak ismert helyen boldogulsz, de csak akkor, ha éppen azt a helyet álmodod.

Viszont előfordulhat olyan is, hogy valakivel harcolsz álmodban, és megsebesíted, vagy akár meg is ölheted.

Bár inkább te fogsz sebet kapni, vagy leesni valahonnan.

Vagy lehet szexelni is - ilyen is létezik.

2015. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!