Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SEGÍTSÉG!! Mi add önbizalmat...

SEGÍTSÉG!! Mi add önbizalmat mert nagyon szükségem lenne rá?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Meséld be magadnak ,h király vagyok,stb..:D
2015. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
első jol mondja hatásos
2015. júl. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hit es a siker. Hinni kell abban, hogy kepes vagy ra, megtudod csinalni, utana meg diadalnak kell megelni a sikert ... es mar is tied az onbizalom.
2015. júl. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit kell lepontozni ?!
2015. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress valami olyan tevékenységet, amit NAGYON SZERETSZ csinálni. Lehetőleg legyen az valamilyen sport, vagy aktív hobbi. Adj bele mindent, hogy fejlődj benne. Szerezz hasonló érdeklődésű barátokat, akikkel közösen űzöd ezt a hobbit. Tudatosan gondolj arra, milyen büszke vagy rá, hogy te ebben jobb vagy, mint az átlag.

Az újabb érdeklődőkre szeretettel, gondoskodással tekints, mint egy segítőkész jó tanár, aki őket is erre akarja bíztatni. (Vagyis ne ess át a ló másik oldalára, és ne beképzelt legyél -- hanem csendesen, szerényen, BÜSZKE arra amit csinálsz, és amit ebben elértél.)

2015. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
itt mindegy mit ír az ember lepontozák mivel 1-2 tag az elsőhelyre akar kerülni igy lepontozz bármit irunk... de ha kiírnám kivagyok megugrani felpontozás kiprobaltam :D
2015. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem, ha bemeséled magadnak akkor előbb vagy utóbb olyan leszel mint azok a tehetségtelen emberek akik tehetség kutatókba jelentkeznek... Én az utolsó előtti válaszolóval viszont maximálisan egyetértek.
2015. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pl ha dobod a barátnődet és még aznap megfúrsz vmi random csajt egy buliról... Énis megcsináltam de azóta eléggé lecsúsztam mondjuk
2015. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!