Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintem 99% hogy fitymaszűkü...

Szerintem 99% hogy fitymaszűkületem van segítségre lenne szükségem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval lenne pár kérdésem, nagyon kellene a segítségetek (főleg a tapasztaltaké)

1. 99% hogy fitymaszűkületem van mit tegyek?

2. Hogyan tajlik egy urulógiai vizsgálat?

3. Hogyan lehet kezelni a fizymaszűkületet?

4.Mi a jobb a plasztikai műtét vagy részleges körülmetélés cagy teljes? (Teljesre semmi pénzért, csak ha tényleg nincs más lehetőség)

5. Mennyi idő telik el kb a vizsgálat és a műtét között?

6. Milyen korházat ajánlanátok ilyesmire?

7.Mit tanácsoltok műtét utánra? (Kenőcsok,borogatás stb..)

8. Menyibe kerül egy ilyesmi műtét?

9. 15 éves vagyok mennyi esélye hogy altatnak? Lehet fizetni altatásért? (Kb mennyibe kerúlne az altatás?)

10. El mehetek egyedül vizsgálatra?

11. Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Előre is köszönöm a válasszokat! Nagyon komolyan szükségem van segítségre!



2014. nov. 11. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
korod?
2014. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
1 es,a 9 pont volt a kora .
2014. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
jogos nem olvastam végig :D
2014. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Mondd meg a szüleidenek, hogy mi a bajod!
2014. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

1. Menj orvoshoz!

2. Rákérdeznek, hogy mi a panaszod, felfektetnek egy ágyra és megvizsgálnak. Valószínűleg ha elsőnek mész biztos, hogy lesz ultrahangos vizsgálat.

3. Bemetszés/metélés.

4. Plasztikai műtét lenne a legjobb szerintem, ott csak picit vágnak bele. Nekem részleges körülmetélés volt, de nem vagyok megelégedve vele egyelőre, megyek is vissza a dokimhoz. Bár szerintem még mindig jobb, mint a TKM.

5. Az orvos műtéti beosztásától függ, engem a vizsgálat után pár héttel hívott az orvosom, hogy tud adni időpontot műtétre. (A műtét kb. másfél hónappal volt maximum a vizsgálat után.)

6. Magánklinika, ha van rá sok pénzed, vagy a helyi kórház, ahol nem kell fizetned. Nem szégyen több orvossal is konzultálni!

7. Betadine, kamilla teás áztatás, Neogranormon. (Ezt az orvosod el fogja mondani!)

8. Ha a helyi kórházba mész semennyi, fizeti a TB, ha magánklinikára akkor ott már 100000 környékén is lehet. Viszont magánklinikán lézeres műtétet alkalmazhatnak.

9. 18 éves kor alatt általában altatnak.

10. Igen, én is egyedül mentem 15-16 éves koromban.

11. Elmész orvoshoz, és ha azt mondja tényleg szűkületed van és műteni kell, akkor nagyon nagy bátorságra lesz szükséged. Az elején nehéznek tűnhet, de utána könnyebb lesz. Szóval bátran állj eléjük és mondd el, hogy mi a helyzet.

2014. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszokat! :)
2014. nov. 13. 16:35
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Jól leírtad, egy dologban nem értek egyet. A teljes körülmetélés adja a legjobb megoldást. A bemetszésnek semmi értelme, a részleges pedig nem tartalmazza azokat az előnyöket amelyek miatt azok is bevállalják a körülmetélést akiknek nincs szűkületük.
2014. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

50%-osra ne hallgass az egy metélés mániás nő,aki még egészséges kisbabákat is mind körülmetéltetné.


NÉzd amennyire tudod kerüld el a teljes körülmetélést!

Általában érzéstelenítővel végzik a műtétet ami 15-20 perces szokott lenni.


Elmehetsz egyedül vizsgálatra,nem kell beutaló hozzá,csak a tb kártyád vidd és nézd meg mikor rendel az urológus.


Ha meg vizsgálat az orvos mond el neki hogy a TKM(teljes körülmetélést) szeretnéd elkerülni.A műtét időpontját akár nyárra is megbeszélheted vele,sőt műtétről vissza is lehet lépni,ha meggondolod magad.


Csak szülői beleegyezéssel műtenek meg,tehát ha elmész akkor most csak megtudod mi a helyzet odalennt és hogy mit lehet tenni!


A bemetszés és a plasztika lenne a legjobb!


Nyugodtan mond el a szüleidnek,ez nem olyan kis dolog!2 hétig műtét után kellemetlenségek lehetnek mert a seb nedvedzik,ezért betadnit és kamillát jó venni,betadinnal tudod a kötés után a sebet megtísztititani mert az fertőtlenít és szárítja a sebet,kamillával meg mivel a gézbe ragadhat a seb le tudod áztatni.


Jobb a műtétet szünidőre tervezni mert akkor senki nem tudja meg a suliba sem.Ha mégis suli idő alatt történt,téli szünet idején,akkor más betegésgek ki lehet találni,vakbél műtét,hasi sérv,senkinek semmi köze hozzá.Tudod utána nem tornázhatsz jó darabig és 2 hétig bizotosan kötözgetni kell.


Ha sztk-s kórházba csinálják ingyenes,ott is simán megcsináltathatod csak nézz utána miket mondanak a dokiról és kerdüld el a metélést!

2014. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Most olvastam egy tanulmányt arról, hogy azok közül akiknek részleges körülmetélést végeztek sokkal több esetben szenvednek korai magömléstől mint akiknek rendesen megcsinálják. Ráadásul ezeknél az embereknél elvégeztek egy korrekciós műtétet (a fityma maradék eltávolítását) és csodák csodája: megoldódott a korai megömlés problémájuk!


Ha van hozzáférésed orvosi cikkekhez, és tudsz angolul akkor:

"Removal of foreskin remnants in circumcised adults for treatment of premature ejaculation"

2014. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjad már a metélés istenítését végre abba!


Amit meg te küldtél más kérdésekhez a metélésről,ott az amerikai orvosok leírták nem tudnak olyan előnyt mondani ami az újszülőtteknél indokolttá tenni a metélést.Sőt arról is írtak hogy sexuális téren is lehetnek gondok,néha másabb a sex.

Nem írtak előnyökről.


A korai magömlés meg a tini fiúk velejárója és el fog múlni.Mért lányoknál meg fehér folyás van,akkor ott is avartkozzunk be orvosilag.

2014. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!