Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek tulzott idegessé,...

Mit tegyek tulzott idegessé, izgulás ellem?

Figyelt kérdés
Minden jelentősebb vizsga előtt mindig parázok vagyis túlzottan izgulok. Lassan közeledik az éretségi s attól félek h majd izgulni fogpk s azért rontom majd el. Mit tudnék tenni hogy a jövőben nyugodt tudjak maradni? Poénokat ha lehet mellőzzük, köszönöm.

2015. aug. 2. 02:02
 1/1 anonim válasza:
Szerintem semmit sem tudsz tenni ellene. Én sportolok, versenyekre járok már 8 éve és minden verseny előtt annyira izgulok, hogy megy a hasam és tiszta depi vagyok. Nekem ez az eredményeimet mindig jó irányba befolyásolja és nem gondolom, hogy emiatt elrontanád a vizsgát:) Az elején elképzelhető, hogy kicsi remegni fog a kezed, vagy izzad a tenyered, de bele fogsz jönni:p
2015. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!